Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férfi máshogy mutatja ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi máshogy mutatja ki?

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk..sokat segít nekem,keres telon is ,ölel és mindig mondja hálás hogy vagyok... és sose engedne el...Ami nem jön tőle: dicséret pl... Minden férfi más? Nem akarok a szavakra adni,hanem a tettekre.Tapasztalatokat és férfi véleményeket is fogadok szívesen.Köszönöm!

2014. aug. 25. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Más a szeretetnyelve, mint a Tiéd. Lehet, ő meg tőled hiányol valamit. Miért nem beszélitek meg?
2014. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennél szebb dicséretet,hogy hálás meg sose engedne el!Mit akarsz még?
2014. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit akarsz?? Hogy jó a hajad, szép a ruhád?
2014. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm... talán csak megijedtem ...de ennek is oka van.köszönöm még egyszer.Mindent megbeszélünk.... csak tapasztalatokra voltam kíváncsi.
2014. aug. 25. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Engem sem dicsér a férjem. Bezzeg, ha más pasi megdicsér, az meg piszkálja...:) Ne akard megérteni a pasikat.:)

És amúgy már miért ne lenne dicséret az, hogy hálás neked és hogy sose engedne el? Ettől nagyobb dicséret szerintem nem is kell.

És fordított eset: te el szoktad mondani neki rendszeresen, hogy hú, Jani, milyen helyes vagy még mindig, vagy milyen jól áll ez a nadrág, vagy milyen sármos vagy, stb?...:) Neki is lehet jólesne.:)

Egy hosszú évek óta tartó kapcsolatban ne is várd el, hogy majd mindig és minden helyzetben agyonra fog dicsérni a párod. Mert lehet hogy ilyen is van, de szerintem a legtöbb pasinál ez már nem a napi rutin része.:)

Erről eszembe jutott egy vicc, amikor a székely mami és székely papi beszélgetnek és kérdezi a mami, hogy mondd, papa, te szeretsz engem? Mire a papi mondja neki, hogy nem megmondtam már 40 éve, hogy szeretlek, ha változás lesz, majd szólok.:D Szóval szerintem a tettek, a viselkedés, ahogy az ember másokkal viselkedik, az sokkal többet ér és mutatja a valóságot, mint a szavak.

Ha érzed, hogy szeret, hogy jó, amit csinálsz, hogy tetszel neki, tetszik, amit csinálsz, akkor meg mi a gond?:)

2014. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesem epp palacsintat süt vacsorara. Kimentem a konyhaba.

- Szivem, gyonyoru vagy! Kerekebb a popsid, mint a palacsintasütő!

Nem kaptam erte puszit, sem simogatast, sem ölelést.


Amikor azt mondom neki, hogy o a legnagyobb ajandek az eletemben, akkor rendszerint jar a puszi, a simogatas es az oleles.


30/F

2014. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6.

Talán a palacsintasütős bókra azért nem kaptál semmit, mert egy palacsintasütő lapos, annál nem nehéz kerekebbnek lenni.

2014. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7 Haha, jogos :)
2014. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De a formaja kerek :))
2014. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván van ilyen is, meg olyan is. Én is az a fajta vagyok, aki ha meg van elégedve a partner viselkedésével, tetteivel, cselekedeteivel, akkor nem dícsér, hiszen az a normális és megfelelő, ha az ember jót tesz és jól teszi. Az én számomra kifejezetten ellenszenvesek azok az emberek, akik túlságosan mézesmázosak, csak dícsérik a másikat, mert mögötte mindig valamiféle sandaságot látok.


70/F

2014. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!