Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem szeretné, ha megműttetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem szeretné, ha megműttetném a melleimet. Hiába mondom neki, hogy én nem szeretném, félek a műtéttől, újra és újra felhozza. Most azt mondta, ezt kéri 40. születésnapjára. Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 13:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan nem.
2014. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy te akard, ne ő. Ha te nem akarod, akkor nem kell megtenni.
2014. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora zsaroló! Születésnapjára kéri, hogy nagyobb lelkiismeret furdalást okozzon visszautasítani. Csak azt tedd, ami szíved szerint neked jól esik.
2014. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy elgondolkodnék rajta. Ha több gyereket is szoptattál és tönkrement, akkor igen. Ha csak nagyobbat akar, de nincs egyéb esztétikai indoka, akkor nem.
2014. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad neki ,te meg a fütyköst kéred nagyobbítani.
2014. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Ha én nem akarom, nyilván nem fekszem kés alá és elég szomorú, hogy ezt nem képes megérteni...
2014. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sőt, ha sokáig csesztet vele, összepakolok, és lelépek. Volt olyan pasim, akinek mániája volt, hogy bár lenne nagyobb mellem, meg rövid szőke hajam a hosszú fekete helyett.

Az új barátnője épp ilyen.

Én pedig boldog vagyok a párommal, aki semmi pénzért nem erőltetne rám semmilyen külső változást, mert ilyennek szeret, amilyen vagyok.

2014. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, a szoptatás meg az öregedés miatt nem olyan, mint 20 évesen.
2014. szept. 4. 14:16
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Biztos nem,mond meg neki szó szerint ezt Ő ba-tikolta el.Amugy meg 40 ép ideje lecseréld.lehet az annyira nem fájna mint az egész műtét.ne a csöcsöt nézze benned a nőt és az embert.
2014. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Kérjed szülinapodra, hogy ő meg tetessen kis golyókat a fütykös bőre alá, mert az meg neked kell. Vagy tetováltassa a nevedet a fütykösére. Meglátjuk tetszenek-e neki az ötlet.
2014. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!