Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem szeretné, ha megműttetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem szeretné, ha megműttetném a melleimet. Hiába mondom neki, hogy én nem szeretném, félek a műtéttől, újra és újra felhozza. Most azt mondta, ezt kéri 40. születésnapjára. Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 13:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom az ő hímtagja sem olyan már mint 20 évesen. Esetleg ezt is említsd meg neki, hogy te meg arra vágysz, hogy az ő szerszáma is feszes legyen, ne szottyadt és ráncos.

Ha ő sérteget, te is vágj vissza!

2014. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Te meg kérj herevasalást. :D


Még ilyet!! Ha nem akarod, NE csináld meg.

2014. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Néhány barátnőm szerint érthető a kérése, hiszen nem így ismert meg, nem így szeretett belém. Szerintem viszont ez hülyeség.


De nagyon félek, hogy esetleg talál egy fiatal lányt, akinek rendben van még a melle meg úgy általában a teste.

2014. szept. 4. 14:37
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

A férjed egy jó nagy tapló!!Én is 2 évig szoptattam,a mellem kicsi lett,és lógós,és fonnyadt stb...

Én gondolkodtam a mellműtéten,de a férjem közölte,hogy szó se lehet róla.Imádja a pici cicijeimet. Neki nem kell mű mell! :D

2014. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Na most 40 évesen ne is legyen olyan a melled, mint egy húszévesnek.

Én soha nem kérnék ilyet kedvesemtől.

Az idő telik, a gravitáció hat mindenre, szerintem ez így a természetes.

Ha ezt most megteszed akkor mi lesz a következő?

Ha azt mondja, hogy elhagy, ha nem csináltatod meg, akkor jövőhéten mást fog felhozni.

Te elfogadod így magad? = nincs kérdés!

2014. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenném meg! Ez azért nem olyan, hogy próbáld ki mondjuk a szőke hajszínt a kedvéért. Ha nem tetszik vissza fested, kész. De itt Te altatva, szabva, varrva leszel, nem kis fájdalmat kell kiállnod a lábadozás alatt. Úgy, hogy Te ezt nem is akarod. Ritka önző dolog ilyet kérni.

Az meg, hogy szülés után változik a test, sajnos a vele járója. Nem azt mondom, hogy egy 50 kilós nő után fogadjon el a férfi egy 150 kilósat. Amit lehet természetesen megtesz az ember, hogy vissza nyerje a régi formáját. Edzéssel, diétával, de nem műtéttel. Azzal sincs semmi gond, ha a nő akarja! De ne más óhajára!

Amúgy ezt én is felvetettem a férjemnek, és Ő azt mondta, hogy lehet, hogy változott a mellem, de nem ettől leszek szexi, hanem attól, hogy szeret. És nem akarja, hogy kés alá feküdjek, legfeljebb, ha ez nekem fontos.

2014. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem szeretnéd, akkor ne tedd meg.


Én egyébként megteszem, de nem miatta - olyan géneket örököltem, hogy még gyerekem sincs, de már bőven megereszkedtek a melleim. Ezért az a terv, hogy ha már nem akarunk több gyereket, akkor megműttetem. A páromnak mindegy, azt mondta, engem szeret, nem a melleimet. De ha megpróbálna így zsarolni, hát azt nem tenné zsebre, amit kapna!

2014. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

"Néhány barátnőm szerint érthető a kérése, hiszen nem így ismert meg, nem így szeretett belém. Szerintem viszont ez hülyeség."

Neked van igazad. Tudta, hogy nem leszel egész életedben hamvas húszéves... Ahogy ő sem. S ha azt mondják, hogy Neked jobban megereszkedett a melled, mint mondjuk egy szerencsésebb alkatúnak... Nos, ilyen is benne van a pakliban s mivel nem tehetsz róla, nincs joga elvárni, hogy változtass, komoly áldozatok és kockázatok árán. Ez nem olyan, mint a súlyfölösleg, amiről tehetsz (más kérdés, hogy az is irreális, amikor valaki sportos karcsú lányt ismert meg és beleköt, hogy mondjuk 20 év múlva pár kiló feljön és a gyerekek mellett kevesebbet jár edzőterembe a feleség...).


Alapvetően nagyon önző és nem megértő, nem jól kommunikáló, ha a férj erőltet egy ilyen, a nő testébe komolyan beavatkozó, személyes, veszélyekkel járó dolgot. A szeretet nem ilyen. Még ha meg akarna nyugtatni és meggyőzni, az kisebb gond lenne, de erőltetni, hajtogatni, mint egy gyerek, aki akar egy játékot s nem érdekli semmi, neki az kell... OK, nem ismerem a részleteket, de a leírás alapján ez jött le.

S szülinapra kérni különösen durva és tapintatlan, bár lehet, hogy ő ezt nem látja.

2014. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki, hogy te meg 3 örömokozó fas.z-és herepiercinget kérsz. Ha megteszi, lehet mellműtét is.
2014. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Abszolúte nem!


Ellenben nagyon erősen fontolgatnám a válást. Aki csak a testemért, vagy még rosszabb esetben a testem egy részéért szeret, és csakis azért, mert az szerinte jól néz ki, annak lapát. De ha neked ez így jó, akkor csináltasd meg.

2014. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!