Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek honnan lehet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan lehet ez a vonzalom a sógoromhoz? Férjes vagyok, szóval nem illene.

Figyelt kérdés

Férjes vagyok 6 éve és gyerek is van. Ez a lehető legjobb kapcsolatom, a házasságunk működik, nincs válság, minden ok. Férjem jó apa, jóképű, helyes, értelmes, stb. Minden stimmel.

A gond az, hogy van egy sógor. Férjem testvére. Neki is van felesége, gyereke. Ő is jóképű. Viszont egy töketlen papucs. A felesége eléggé rövid pórázon tartja, ő kis nyámnyila, csak panaszkodni tud, negatív (férjem a pozitív) és sorolhatnám. Ennek ellenére hát azért el ábrándozok, hogy milyen lenne az ágyban. De mért??

Vannak időszakok, amikor nagyon keresem a társaságát, és mindig erre gondolok. Aztán észbe kapok és mérlegelem a dolgokat.

Honnan ez a vonzódás, sexvonzódás, ha egyszer nem is az esetem viselkedésileg?



2014. szept. 12. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg bejön neked, ennyi.

Tudd helyén kezelni.

Nekem is bejön a férjem bátyja, jó pasinak tartom, de soha nem lépnék tovább egy határon túl, még akkor SEM, ha ő jelezné felém, hogy én is bejövök neki.

Felnőtt emberként tudd korlátban tartani az érzéseid, akkor nem lesz gond.

2014. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami mégiscsak vonz benne, ennyi. De kezeld okosan ezt a dolgot, maradjon meg ez plátóinak.
2014. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Működik közöttetek a kémia, ilyen egyszerű.

Sokszor mennyire szeretnénk, ha az általunk ideálisnak tartott partnerrel működne, még sem megy. Mással meg igen. Az érzelmek nem állnak a befolyásunk alatt, sem a pozitív, sem a negatív érzelmek. Pl. lehet valaki unszimpatikus, bár soha előtte nem láttuk, nem ártott nekünk.


Viszont lehet az érzelmeket kordában tartani, mint ahogy a te esetedben is ez lenne célszerű.

2014. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

sikerül kordában tartani, szerintem :) nem lépnék fele félre, az tény. A férjem nem érdemelné meg!!

Időnként elmúlik a vágy és akkor még sajnálom is szegényt, de aztán jön egy megnyilvánulása, egy mozdulata, vagy egy nézése, és ismét kezdődik előröl. Jó lenne ezen VÉGLEG túllépni, hogy ne is jöjjön vissza.

2014. szept. 12. 14:34
 5/12 A kérdező kommentje:
3-s: működik közöttünk a kémia? Ez alatt mit értesz? Szerintem csak én vonzódom, ő olyan töketlen :) visszahúzódó, bár tény, meg szokott nézni, de azért ez semmit nem jelent.
2014. szept. 12. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már leírták, amit szerettem volna :)

Annyit tennék hozzá, h picit dobjátok fel a férjeddel a szexuális életeteket, h újból IGAZÁN csak körülötte forogjanak a gondolataid :)

2014. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Benne van az is a pakliban,hogy esetleg a házasságodból hiányzik valami kimondatlanul is.Ez a hiányérzet pedig más iránt történő vágyakozás formájában tör felszínre.A sógorod közel is van hozzád,külsőre is bejön,szerintem ezért érezheted ezt.Addig persze nincs gond,míg ezt a vágyat tudod kontrollálni.Talán megoldást jelenthetne,ha kicsit feldobnád a férjeddel való kapcsolatodat.
2014. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Uristen,mintha en tettem volna fel a kerdest. Es az en sogorom is ilyen. Es neha csillapithatatlan vagyat erzek, hogy elkapjon es.... de persze nem fog,egyreszt mert toketlen,masreszt meg en sem tennek olyat,helytelen. De soha nem tudnek vele elni,csak neha ugy kivanom,hogy beledoglok. Raadasul kozel lakik,majdnem mindennap latom.
2014. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jaa,es az en sogim is huncut,van, hogy tovabb nez a szemembe,mint az a kritikus 4 masodperc,van h jon szembe,nez es osszevigyorgunk. En is ezen kattogok egy ideje,h ez miert van bennem,mikor egy onzo,papucs,majom,nem is egyferfiisten,mondjuk nem rossz...de miert? Nem is szexre vagyom,csak h oleljen,csokoljon vadul. Jujj :P
2014. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem is szexre vagyom,csak h oleljen,csokoljon vadul"


Neked is inkább a szenvedély hiányzik az életedből ;)

2014. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!