Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van ertelme igy folytatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme igy folytatni a hazassagot? Tul lehet rajta lenni?

Figyelt kérdés

A felesegem par honapig talalkozgatott valakivel a munkahelyerol, lebukott harom hete, allitolag csak beszelgetesek voltak, meg puszik, csokok.

Ugy dontottem adok meg egy eselyt.

De sajnos mindennap eszembe jut, mindenre feltekeny vagyok, pedig elotte nem voltam az. Miden aprosagba belekotok, mellete meg hianyozna ha nem lenne velem.

Van egy 4eves fiunk.



2014. szept. 15. 12:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Egy példát tudok mutatni: [link]
2014. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

Ez is megcsalás.. bár nem akkora mint ha le is feküdtek volna. (Bár én személy szerint el sem hinném hogy nem mentek el odáig).


Ha úgy érzed, hogy meg tudsz benne bízni majd, és elhiszed neki hogy szex nem volt, akkor talán....

2014. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
hat szerintem kovesd amikor nem is gondolna es akkor megbizonyosodsz jobban ! L20 .
2014. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 *Victorique* ***** válasza:
86%
Arról beszéltetek, hogy miért csinálta? Ha valaki félrelép, még ha "csak" találkozgatás szintjén is, annak nyomós oka van. Ha ezt megtaláljátok és tudtok rajta változtatni, valószínűleg többet nem kell aggódnod.
2014. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Pár hónapig találkozgatott, nehogy elhidd, hogy nem feküdt le vele.
2014. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Ha úgy érzed, hogy így már nem akarod őt párodnak, akkor nem.


Ha szereted és vársz tőle még magyarázatot, jóvátételt, akkor próbáljátok meg!


De nem írtad, a feleségednek mi a terve evvel a másik fickóval. Mondjuk abból a szempontból ez mindegy is, hogy nem most kéne szóljon róla, meg lebukjon, meg ilyesmi, hanem jóval előre kellett volna ő szóljon.


Másban nem csapott még be sosem?

2014. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Az elsonek koszonom a blogot.

Megbeszeltuk, mi volt az oka a dolognak, nem erezte nonek magat mellettem stb. Ezen dolgozunk, hogy megoldodjon.

Lehet, hogy megtortent a szex is, bar kicsi az eselye, de nem zarom ki.

A fickoval elvileg lezarta.

Masban meg nem csapott be.

2014. szept. 15. 14:33
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy van-e értelme folytatni, az az eljövendők tükrében fog kiderülni. (De ezt mindenképp csak akkor tudhatod meg, ha a folytatás mellett döntessz).

Hogy túl lehet-e rajta lenni (teljesen), azt nem tudom; ha egész őszinte akarok lenni, nem tudom hogy nekem pl sikerülne-e. De ha szeretem, és ha azt gondolhatnám, hogy a botlása ellenére ő is, és mégis szeret, és valódi bűnbánatot érez a dolog miatt; ha azt gondolnám hogy sokkal inkább emberi esendőségből történhetett így, mint valami más miatt, akkor megpróbálnék túl lenni rajta.

Hogy helyes volna-e megpróbálni folytatni, arról pedig azt gondolom, hogy igen. Helyes, és jó dolog megbocsátani valamit, amit ellened elkövetett egy másik ember.

És ami még talán lényeges, és talán minden másnál lényegesebb is, bár nem vonatkoztatható el egyáltalán az előzőektől, hogy a szeretet tudatos döntés a másik ember mellett, akkor is, ha a szíved éppen mást diktálna. És ez független attól, hogy valaki megérdemli-e, vagy sem.

Ha viszont az áldozat szerepében akarsz tetszelgve mindíg éreztetni akarod vele, hogy te erkölcsileg fölötte állsz ez ügyből kifolyólag, és a sértettségedet dédelgetve, mostantól mindenért kisebb nagyobb mértékben beletörlöd a lábadat, akkor úgy nem biztos hogy érdemes.

De ha képes vagy a saját hibáidat is keresni, és azokon javítani próbálni -amik ide vezethettek- és konstruktív módon folytatni, úgy, hogy próbálsz felülemelkedni a sértettségeden, akkor érdemes folytatni szerintem.

2014. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Kérdésedre a válasz,igen túl lehet,változó, mennyi idő kell hozzá,nekem sajnos évek...

Kérdés megéri-e neked, szereted -e még a feleséged?


Amúgy olyan divatos kifejezés lett, hogy " nem érezte nőnek magát melletted", mire gondolt pontosan?


(kicsit hülyén is hangzik, akkor férfinak érezte magát??:),de sokszor elhangzik a megcsalás magyarázataként...


Én nőnek éreztem magam akkor is,mikor elhanyagoltak, egy elhanyagolt, magányos nőnek...:(

2014. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Van értelme! Főleg, hogy meg tudtátok beszélni mi volt a probléma. Örülj neki, hogy kiderült, mert ha még szereted, akkor meg kell próbálnotok folytatni. Nem az a gyáva dolog ha ezután benne maradsz a házasságban, hanem ha véget vetsz neki úgy hogy meg se próbáljátok helyre hozni. Ha egy kapcsolatban csalás történik, akkor mindkét fél hibás. Tanulj az esetből, beszélgessetek sokkal többet, és ha kitartóak lesztek és változtattok amin kell, akkor még össze is kovácsol benneteket ez a történet. Drukkolok! 40 nő
2014. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!