Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek beleférne, ha a férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek beleférne, ha a férjetek néha a szüleinél aludna? Csak úgy, mert jól érzi náluk magát.

Figyelt kérdés

A közelben laknak. Néha átmegy munka után beszélgetni, vacsorázni, és úgy havonta 1x ott is alszik.


Gyerek nincs.


Nem rólam van szó.


2014. szept. 25. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Ummmmmm. Minden esetre furcsa lenne. Úgy érezném, hogy a férjem nem szakadt le a szüleiről. Mondjuk én nem is mentem volna hozzá ilyen esetben, de ez más kérdés.

Viszont ha eü probléma van a dologban, akkor tökéletesen érthető! Amikor dédimamámat nem lehetett egyedül hagyni, mert éjszaka már botorkált a sötétben, akkor nagymamám, anyukám és keresztanyum (anyu húga) felváltva aludtak ott nála.

De ha csak kedvtelésből....hát....furcsa.

2014. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

otthon nem érzi jól magát?

te tudod, nekem beteges

nem vált le, anyucipicifia

2014. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Havonta egyszer? Ennyi belefér. Csinálnék csajos estét, vagy én is meglátogatnám a szüleim.
2014. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Ha messze laknak megèrtenèm, mennèk vele èn is làtogatòba.


Ha a közelben, akkor az ottalvàs nekem nem fèr bele.

2014. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha már idősek megérteném, van olyan aki több időt szeretne a szüleivel együtt tölteni mert tudja nem él senki örökké. Én 100 kmre lakom a szüleimtől, van hogy több napon is náluk alszom és nincs belőle probléma, a párom (férfi) is kibírja, főzök neki előre ha ő nem tud jönni.
2014. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm csinálta azt, hogy esküvő után is (esküvő előtt nem éltek/laktak együtt) hetente 1-2x a szüleinél aludt, és ezt megtartotta a gyerek születése után is. Sajnos tönkrement a házassága.
2014. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze simán
2014. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk miért csinálják, lehet mindkét félnek havonta egy este egyedüllét jót tesz. Nincs is erre alkalmasabb hely, mint a szülői ház.
2014. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!