Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok, együtt élő párok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok, együtt élő párok! Közösen használjátok?

Figyelt kérdés

Arra irányul a kérdés, közös fogpasztát, sampont és tusfürdőt használtok e.

Igen?/Nem? Miért?


2014. okt. 18. 16:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Fogkrémet igen, mert ugyanazt a márkát szeretjük. Sampont, tusfürdőt nem, mert más típusú a hajunk és a bőrünk és más illatokat szeretünk magunkon.
2014. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Fogpasztát egy ideig közöset használtunk, mert mindkettőnk ugyanazt szerette, de amióta fogínyvérzéssel küzdök, nekem spécibb fogpaszta kell, így az már nem közös.

Sampont külön fajtát a hajunk típusának megfelelőt.

Tusfürdőből van, ami direkt férfias, az a férjemé, a rágógumi vagy gumicukor illatú az enyém. De volt már, hogy pl. citrusos volt, azt mindketten szerettük. Meg mindkettőnknek van egy-egy a saját bőrtipusához illő kecsketejszappanja, és főleg ezt használjuk (a tusfürdőt csak néha és inkább az illat miatt)

És amit ugyan nem kérdeztél, de leírom, hogy az öblítőből és a folyékony szappanból is meg kellett találnunk a semlegsebb illatúakat, mert együtt mossuk egyebár a ruháinkat, és ne legyen túl nőises illatú az önlítő.

2014. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

Igen, tusfürdőt nem, neki férfi van nekwm nagyon női, de van egy semleges, amt akkor használunk, ha együtt fürdünk...

Mert közösen kialakult igényeink vannak rá, és úgy álasztunk, hgy mindkettőnknek jő legyen

2014. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Sampon, tusfürdő közös (gy alakult ki, miközben ismerkedtünk, mindig az enyémet használta (uniszex), ha együtt aludtunk, aztán amikor összeköltöztünk, az övé bekerült a szekrénybe, és maradtunk az enyémnél)

Fogkrém: külön, mert ő menthol allergiás. De néhány hónapig ez is közös volt.

Nálatok hogy van?

2014. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Igen egyet használunk, samponból, fogkrémből minden egy van, de néha van olyan h a tüsfürdő nem (ha kapjuk), mert épp női v férfi.

Miért? Mert fölöslegnek tartom külön venni, mikor mindketten a baba sampont, tüsfürdőt használjuk, fogkrémből is van egy márka amit mindketten szeretünk így nem veszünk külön.

2014. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
Nő-nő kapcsolatban milyen előny, hogy csak női sampont, tusfürdőt stb kell venni :)
2014. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is közös a fogkrém és a sampon is, tusfürdőt csak én használok, ő inkább szappanozik. Általában mindenből olyat veszek amit mindketten tudunk használni.
2014. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Eleinte külön fogpasztánk volt. Mikor összeköltöztünk, hoztam az enyémet otthonról, neki volt sajátja. Nemrég észrevettem, hogy rájár az enyémre, úgyhogy most már közös.

Tusfürdőt külön használunk, akkor szoktuk kölcsönvenni a másikét, ha a saját elfogyott. Samponnal ugyanígy.

2014. okt. 18. 16:21
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

A fogkrém, szájvíz közös, de a tusfürdő, sampon, testápoló nem.

Fogkrémből mindketten az erősen mentolosat szeretjük.

Más a hajtípusunk ezért használunk mést.

Tusfürdő- szeretem, ha a páromnak finom férfi illata van, én meg az abszolút csajos illatot kedvelem, így ebben nem közösködünk.

2014. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Fogkrém, szájvíz közös, a többiből külön van. Tusfürdő azért mert én nőit, ő meg férfit használ(akik kzöset használnak, azoknál a férfi használ nőit vagy a nő férfit?). Sampomból is külön, mert neki zsírosodik, nekem meg száraz a hajvégem.
2014. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!