Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a lány a fiú szüleinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány a fiú szüleinél lakik, esélyes, hogy össze fognak házasodni?

Figyelt kérdés
Ha a lány már 16-17 éves kora óta (azaz 3-4 éve) ott lakik, esélyes, hogy össze is fognak házasodni, vagy nem ettől függ?
2014. okt. 22. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem ettől függ. Sok ilyet láttam már, és őszintén szólva, az ilyen korai kapcsolatok néhány évig működnek csak. Olyat nem is láttam akik még 24-25 éves korukban is együtt lettek volna. Persze ettől lehet házassága a vége, én csak a saját tapasztalatomat írtam le.
2014. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Semmi összefüggés nincs.
2014. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem elég kicsi esély van rá. A legtöbb ember nem azzal házasodik össze, akivel 16 évesen járt. Másrészt, ha már ennyi idősen együtt laknak( Hogy a fenébe laknak együtt ennyi idősen, és főleg, miééért???) azok valószínűleg hamar megúnják egymást, elmúlik a varázs.
2014. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem, én is arra szavazok, hogy kicsi rá az esély. Attól, hogy alány rátukmálta magát a családra, még nem lesz felesége senkinek. Attól is függ, hogy a srác mennyire a kényelem és megszokás rabja. De egy 16 évesen indult kapcsolatból nem sokat nézek ki. Akárki akárhol is lakik.
2014. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, akik most 21 évesek, 4 éve járnak, együtt élnek, jegyesek és most született gyerekük. Engem kicsit ledöbbentett, mert elég fiatalok még, meg normális családból származnak (tehát nem kisebbség), de úgy vagyok vele, ha szeretik egymást, miért kéne megszólni. Szóval én ismerek ilyet, meg most ha belegondolok, talán van még ilyen ismerősöm.

Alapból én sem tartanám esélyesnek, már ha csak magamból is indulok ki, de előfordul.

2014. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen jöttem össze egy sráccal, 18 évesen összeköltöztünk és 21 évesen szét is mentünk.

Húgom 16 volt, amikor megismerkedett a barátjával, 21 évesen költöztek össze, most 23 éves és házasodnak.


Így is lehet csinálni, és úgy is.


Nekem konkrétan az együttlakás tette az i-re a pontot, hogy ennek nincs jövője. De az, hogy szülőknél lakik valaki, az nem mérvadó. A konfliktusok ott alakulhatnak ki, amikor közösen vezetnek háztartást (csak kettőjükön múlik minden), és nem tudnak konszenzusra jutni. Ha viszont megoldják ezeket a súrlódásokat, akkor van esély.

2014. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!