Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elég siralmas a helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég siralmas a helyzet. Hogyan lehet, hogy ennyi férj csalja a nejét?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam egy társkereső oldalra. És a legnagyobb megdöbbenéssel szembesültem vele, hogy számtalan, de tényleg rengeteg férfi van, aki szeretet keres a felesége mellett...De tényleg napi szinten ha 20 ilyen tartalmú levelet nem kapok akkor egyet sem...

Én tisztában voltam vele, hogy van olyan aki csalja a feleségét, de hogy ennyien, az dúrva. Egyel kettővel beszélgetésbe is elegyedtem, csakhogy tájékozódjak a motivációikról. Legjtöbbjük "tisztességes" családapa, egy mintacsalád feje, akinek a feleségének még csak sejtelme sincs arról, hogy mit művel a háta mögött.

Van egy-két olyan akinek mondjuk valami nagyon perverz vágya van, amibe az asszony nem megy bele. De találkoztam olyannal is aki 40 éves, 20 éve vannak együtt az aszsonnyal, a szexuális életük gyakorlatilag egyenlő a nullával, de sok különféle történet van, van aki csak kalandozna egy kicsit. Mindegy, mentség szerintem semmilyen esetben sincs, hiszen átveri, megalázza azt az embert, akit elvileg szeret.

Szóval a helyzet elkeserítő, mit gondoltok erről?


2014. okt. 26. 09:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
46%
Nő is legalább ennyi van, amelyik csalja a férjét. Nem egy, nem kettő ilyet ismerek. Magáról a dologról megvan a véleményem, de inkább megtartom magamnak. Nem tudnám szépen leírni ugyanis.
2014. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
31%
Végidők vannak. Mit csodálkozol. Ugyan az van most, mint 2000 éve Szodomába, és Gomorában. Detto. Csak eltelt 2000 év.
2014. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Én is tudom, hogy ez a helyzet. Nem kell még társkereső sem hozzá, az ismeretségi körben hemzsegnek az ilyen kirakat családapák. Hát mit mondjak, lesújtó! Számomra a legundorítóbb a kirakat élet, ahogy előadják az ártatlant, én ettől hányok de nagyon! Valaki írta, hogy végidők vannak, hát lehet benne valami... mert ami már itt megy az katasztrófa tényleg.
2014. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
38%

És az mennyivel tisztességesebb, hogy ugyanennyi nő van, csak épp a férje gürizik valami nehéz melóhelyen a családjáért, a "mintaanyuka" meg otthon múlatja az időt két műkörömreszelés közben valamelyik társkereső oldalon.

Mielőtt elkezdesz hörögni az összes férfira, nézz körül a saját házad táján is!

2014. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Jó én elhiszem, hogy vannak nők is, csak nem velük szembesültem most hirtelen ilyen arculcsapásszerűen. De akkor helyesbítem a kérdést. Hogyan lehetséges, hogy ennyi ember csalja meg a házastársát?
2014. okt. 26. 10:14
 6/40 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó. Lehet hogy így van, azt nem tudom. De amit én látok és hallok azok bizony túlnyomó többségében nős férfiak.
2014. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%

" Hogyan lehetséges, hogy ennyi ember csalja meg a házastársát?"


Úgy, hogy az emberek nem beszélgetnek. Sértődnek, és vita helyett veszekednek. Úgy, hogy elfelejtik a saját érdekeiket néha a másik érdeke mögé helyezni, így folyamatos konfliktusba élnek.

Mindez nincs egy szeretővel, hiszen az unalmas hétköznapok helyett csak a kezdeti fellángolás idejére választják maguk mellé.


Én nem csalok, és szerintem engem se csalnak. Ennek az az oka, hogyha nem tetszik valami, akkor ami a szívemen az a számon alapon kimondom abban a pillanatban amikor történik. Nem dédelgetek sem én, sem a férjem sérelmeket, így szinte minden áldott nap úgy fekszünk le aludni ahogy 5 évvel ezelőtt. Összebújva mint két kamasz. A vicces az, hogy újra és újra érzem azt a szerelmet amit legelőször. Tehát egy-egy nehezebb időszak után újra fel lehet támasztani az érzést megoldásokkal, kompromisszumokkal.

Ha valaki erre nem képes, akkor félrelép, és lehülyézi a házastársát, mert ez egyszerűbb mint kimondani, hogy a kialakult helyzetért én is hibás vagyok.


Szerintem normális ember nem kezd olyan házasságban élővel aki szapulja a társát, hiszen jellemtelen, együgyü emberre vall, hiszen azáltal, hogy egy merő szerencsétlenséggel él együtt /a saját olvasata szerint/ elsősorban őt minősíti ha tényleg úgy van. Azaz vesztes, akinek nem jutott jobb. Egy vesztessel meg ki akar összeállni.


Talán ha más oldalról közelítenének sokan a házasságtörőkhöz, akkor nem lenne ennyi félrekefe.

2014. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
26%

Azért mert az élethosszig tartó monogámia teljesen idegen az emberi alaptermészettől! A keresztény egyház kényszerítette rá a régi időkben az emberekre. Más vallások nem tiltják a többnejűséget.


Régen is voltak megcsalások csak egy kis faluban hamar kiderült és ezért visszafogták jobban magukat ,de ha adódott alkalom elkapták a cselédlányt szomszéd lányt egy körre.

Manapság kitágultak a lehetőségek ,a hivatásos rosszlányok 10ezrei kínálnak teljesen lebukásmentes lehetőséget a neten, a társkereső oldalak is nagyon könnyítik a dolgot.

Egyszerűen csak az nem csalja meg a másikat akinek alacsony a libidója, lusta és kényelmes vagy tényleg úgy be van zárva és felügyelve hogy 1 perc nyugta nincs . A szürke rutinba belefárad mindenki. Ajánlott zeneszám Üllői úti fuck: Esküvő . Ez kb elmond mindent a házasság valóságáról. A többi önámítás.


Ja és ugye nő tette fel a kérdést. Hát az van ,hogy egyáltalán nem szent áldozat a női nem se. Raklapnyi házas vagy foglalt nő kelleti magát ugyanezeken az oldalakon, de ha csak a munkahelyi ismerősökre gondolok ,szinte csak 1-2 van aki nem kapható egy laza menetre.


Haver felrakta magát ,korrektül kiírta hogy van párja csak beszélgetőpartnert keres. Hát 1 hónap alatt lett volna 10 foglalt csaj aki "unatkozik" és menne vele randizni. Néhány, ingyen live showt is bemutatott neki weben. Szóval hagyjuk a férfiak szidását, mindkét nem bőven benne van ..

2014. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Ez elég szomorú. Meglepődtem amikor találtam egy olyan oldalt ami direkt azért van, hogy a kapcsolatban élők keressenek kalandot. Biztos én vagyok a naiv, hogy 22 évesen ez nem tettszik, teljesen idegen tőlem és ilyen miatt kell csalódnom az emberekben. Tisztességes családban nőttem fel, az őszinteséget alap tulajdonságnak tarto
2014. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Ez elég szomorú. Meglepődtem amikor találtam egy olyan oldalt ami direkt azért van, hogy a kapcsolatban élők keressenek kalandot. Biztos én vagyok a naiv, hogy 22 évesen ez nem tettszik, teljesen idegen tőlem és ilyen miatt kell csalódnom az emberekben. Tisztességes családban nőttem fel, az őszinteséget alap tulajdonságnak tartom főleg egy olyan kapcsolatban amit az ember magának választ! Mindenkinek a saját döntése, hogy azzal a nővel/férfival randizik, összejön e vele vagy nem és összeköti e vele az életét. Elvileg az embereknek tudniuk kell felelősséget vállalni azért amit tesznek, hiszen emiatt hívják embereknek őket. De nem, ehelyett hazudnak, átvágják egymást. De ha kiderül a megcsalás csak hebegnek, ha emiatt elhagyják szétesnek.
2014. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!