Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 42 éves házasok vagyunk. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves házasok vagyunk. A férjemnek 11 éve csal. Nálánál 20 évvel fiatalabb nővel. Azóta agresszív. Már 2 éve kitettem a szűrét, de közel lakunk . De miért akar idejárni? 13 éves unokámat mi neveljük, de ő nem törődik vele, De akkor mért vállalta?

Figyelt kérdés
A válás a vagyonmegosztás 6 év. Kapott végkielégítést 17 millió forintot, amiből nem adott.Próbáltam 3 évig helyrehozni a házasságunkat, de megalázást kaptam.Miért nem válik el??Mit tegyek?? és miért nem költözik a nőhöz.63 évesen dolgozom az unokámért.Hogyan tovább??? Nem bírom már.

#Miért nem adja be a válást #mi tartja vissza #vagyon?
2014. okt. 31. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi nem tudjuk a problémát helyetted megoldani, de én a helyedben már rég feladtam volna ezt a helyzetet...
2014. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Add be a álókeresetet és bízd egy ügyvédre. El fogja intézni, akkor is ha nem akar válni.
2014. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

" A férjemnek 11 éve csal. "

" 13 éves unokámat mi neveljük, de ő nem törődik vele, De akkor mért vállalta?" - Kérdező, ő vállalta önként, vagy Te dumáltad rá?

2014. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem adod be te a válókeresetet?
2014. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

"A férjemnek 11 éve csal"


Bocs. De eddig nem izgatott?

Most minek írtad ki ennyi idő után a kérdést, már volt időd hozzászokni...

2014. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

"Miért nem válik el??"


Mivan? A váláshoz egy ember akarata kell. Ha te beadonád a válópert akkor elválasztana a bíróság.

2014. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Add be a válást. A férjedet nem fogják megkérdezni hogy elválaszthatnak - e. Megteszik akkor is ha te kéred.
2014. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény azóta?
2018. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok mi alakult!
2018. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!