Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, férfiak! Akik megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, férfiak! Akik megcsaltátok/megcsaljátok a feleségeteket de nem akartok elválni, szeretitek is, miért teszitek? Mik az okok?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék hogy ha szeretitek a feleségeteket akkor mégis mi az a mozgatórugó ami kibillent benneteket a hűségből? Köszönöm.

N/34


2014. nov. 17. 14:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%
A mozgatórugó az, hogy nem szeretik. Csak mondják, hogy szeretik, de valójában nem. Ahhoz hogy valakinek legyen bőr a képén megcsalni a feleségét, előtte az iránta táplált érzéseknek meg kellett halniuk.
2014. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem igazán így értettem a kérdésem. A helyzet az amikor minden idilli. A feleség szereti a férjet ki is mutatja...a férj mégis félrelép, de nem akar elválni, csak kapva kap az alkalmon....merthogy van ilyen. Ez esetben mi az ok?
2014. nov. 17. 14:28
 3/33 A kérdező kommentje:
Mindkét félnél megvannak az érzések. Van szerelem.
2014. nov. 17. 14:29
 4/33 anonim ***** válasza:
25%
Az én fiam 30 éves. Nem akarok dicsekedni, de tényleg jóképű. A fiatal feleségek teljesen elkényeztetik. Már lányokkal nem is foglalkozik. Nos ezek a feleségek, mikor kiderül, hogy ennyi volt, abban a pillanatban megvilágosodnak, hogy ők a férjüknél jobban senkit nem szeretnek. Nos ezt miért teszitek? Mik az okok?
2014. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%

Ha szeretsz egy nőt, nem csalod meg. Aki más mond, hazudik, vagy nem tudja, mi a szerelem.

Válni meg azért nem fogunk, mert a házicselédjét senki nem adja fel csak úgy 1-2 félrekufirc miatt. Meg hát az asszony viszi a vagyon felét, már bukó az üzlet.

2014. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Sajnálatos ez az egész....én nagyon sok esetet látok amikor a nők vakon vannak a házasságukban. Elhisznek mindent a párjuknak, és amikor bekövetkezik a lebukás nem akar elválni a pasas, ígérget fűt fát, és minden kezdődik előlről...
2014. nov. 17. 14:40
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Én értettem a kérdésedet, te viszont nem értetted a válaszomat. Ha egy ember szeret valakit, akkor fizikailag képtelen megcsalni. Ha mégis megteszi, akkor NEM szereti. Mondhatja hogy szereti, de igazából nem. Csak nem akarja feladni a kényelmet. Az asszony arra kell hogy takarítson, főzzön, körbeugráljon, mellette szerető is van, minek akarna változtatni? Ezért nem akarnak elválni. És a szeretővel sem korrektek, mert csak hitegetik hogy majd elválnak és akkor az övé lesznek, de az is csak hazugság.
2014. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%

Az egy nagy baromság, hogy ha szeretsz valakit azt nem csalod meg, ja, nem csalod meg az első 5 évben, kb. Aztán kinél hamarabb, kinél később (van akinél soha, ez lenne a legoptimálisabb) jön valaki, aki izgalmas, aki nem megszokott és aztán a férj, vagy feleség örlődik, hogy mit tegyen, vagy enged a csábításnak, vagy nem, Vagy pl. vannak olyanok is (és talán őket értem a legkevésbe), akik belemennek a hármasba, többesbe, mert akkor legalább nyílt a megcsalás (szerintük, szerintem meg így sokkal fájdalmasabb).

Amit tehetsz ellene, foglalkozol a férjeddel, szexeltek, csináltok sok közös programot és dolgoztok a kapcsolatotokon. A legtöbb ember azt hiszi, hogy magától is megy a házasság, de ez súlyos tévedés nem megy magától és ha nem tartjátok karban, akkor már sokkal könnyebben beszivároghat egy harmadik fél a kapcsolatba.

2014. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és, hogy a kérdésedre válaszoljak, rengeteg dolog miatt benne lehet maradni a kapcsolatban a pénzért, a gyerekért, bármilyen előnyért, amit a szerető nem tudna biztosítani, illetve a már megszerzett javak megőrzése miatt.
2014. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
75%

A #4-es vàlaszoló fia egy selyemfiú.? Elég cinkes...

Anyuka helyében én nem lennék rá ilyen büszke.

2014. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!