Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon nagy gond, hogy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy gond, hogy 25 éves nőként nem még most sem tudom elképzelni, hogy valaha is férjhez menjek és gyereket szüljek?

Figyelt kérdés
Mikor fog ez megváltozni, ha megváltozik és egyáltalán baj -e, hogy így van?
2014. dec. 26. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha szerelmes leszel, meg fog változni.
2014. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát, lehet, hogy úgy lesz, ahogy az első írja, és ha találkozol azzal, akit igazán szeretsz, vele majd akarsz esküvőt és családot. De az is lehet, hogy nálad ez a szándék nem jön el. Én 26 vagyok, férjem van, első gyerekünket várom épp, de mindig is elképzelhetetlennek tartottam, hogy nem lesz férjem és nem lesznek gyerekeim. Szerintem 25 évesen már eléggé kialakult nézeteid vannak ezen a téren, felnőtt vagy, lehet, hogy így marad ez. Bajnak nem baj, nem kell mindenkinek család. Százszor inkább ne legyen, minthogy kötelességből családot alapíts, aztán boldogtalan legyél egész életedben, és őket is azzá tedd.
2014. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Én ma lettem 34 és még "csak" párkapcsolatban élek, de nem esek kétségbe, hogy nincs gyerekem. Lehet, hogy nem is lesz. Még nem tudom. Bár a párom 12 éves kislányát elnézve, valszeg nem lesz.

Ezt nem lehet erőltetni.


Sok helyen elvárás ez, mert ugye gimi, egyetem, esküvő, (nászajándék 1 lakás meg 1-2 autó) jön a gyerek, stb.

De ilyen csak a gazdagék meséjében van.

2014. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
25%
Nekem nem gond.
2014. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Majd akkor változik meg, amikor megtalálod az igazit.
2014. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Fene tudja, nőknél tán kicsit másként lehet, de a korod alapján csak semmi para.

Erőltetni nyilván nem lehet, - kihagyni hiba!!!

Én 30F koromban meg kifejezetten elzárkóztam bármiféle gyerek témától, négyen vannak, marha jó, hogy vannak!

2014. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Személyfüggő kinél mikor jön el ez az idő. Én 20 vagyok de 25 évesen 3 év munkatapasztalattal a hátam mögött már férjhez szeretnék menni és tervezni az első gyereket :)
2014. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

En 34 evesen ugyanazt erzem mint a kerdezo...nem hiszem h ez valtozni fog.csak a rokonok nem ertik mindig

magyarazkodni kell..

2014. dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Erre nincs megfelelő kor. Mindenki akkor vállaljon gyereket amikor megteheti és késznek érzi magát. Én anyuka és feleség vagyok 22 évesen. Megtehetjük anyagilag is, készek voltunk rá lelkileg és nagyon boldogok vagyunk. Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni. Van olyan ismerősöm, aki 30 fölött szült, mert elmondása szerint ő képtelen lett volna ellátni 20 évesen egy kisbabát. Másik ismerősöm 40 - hez közel találta csak meg élete párját. Nem vagyunk egyformák és nem az számít hogy mit mondanak mások, hanem hogy TE mikor érzed késznek magadat. Akkor fogod jól csinálni. Ez egy hatalmas változás és nehéz dolog, amit nem lehet parancsszóra csinálni, különben csak tönkrementek benne.
2014. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak későn érő típus vagy.
2014. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!