Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férfi képes beleülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi képes beleülni már már hipohonder tüneteket produkálni egy egy megfázásbol?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
akkor csak én vagyok megáldva ezzel ...
2015. jan. 20. 10:28
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Biztos.
2015. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik férfi ilyen, de az én párom hajlamos túlzásokba esni. Ha már egy kicsit meg van fázva, akkor az ágyban fekszik egész nap, mert hogy ő borzasztó rosszul van..ha ne adj isten láza is lesz akkor pedig meg akar halni. Használhatatlan ha egy esetleges betegség kisebb jelei is mutatkoznak rajta. Bár dolgozni elmegy, tehát szabira, táppénzre nem megy el, viszont itthon úgy viselkedik mintha éppen a pestis járvány lenne kialakulóban. :)
2015. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Volt ilyen exem, bár ilyenkor inkább kiröhögtem.

A férjem általában csak érzelmi felhang nélkül közli, ha fáj valamije, nagy drámát nem csinál belőle. Ha tényleg szarul van, az látszik is rajta.


Egyszer külföldön egy ott honos vírust sikerült összeszednie (házigazdák mondták, hogy az európaiak nagyon meg szokták szenvedni, mert nem ismeri a szervezetük ezt a vírustípust), na attól tényleg rosszul volt. Amikor a földön fetrengve üvöltött, akkor rohantunk vele kórházba. Valami calici jellegű vírus volt, de nagyon magas lázat és erős hasi görcsöket okozott neki, úgyhogy pár napig infúzión tartották.

2015. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy takonytól úgy szenved, hogy diktálni kezdi a végrendeletét :-)
2015. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem addig megy, amíg össze nem esik.Gyógyszer, orvos minek...

Aztán amikor tüdőgyulladással kórházba került,megtanulta a leckét.

Hidd el, ez se jobb.

2015. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ment a zöld pacsi köszönöm
2015. jan. 20. 11:02
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Válj el, ha ennyire utálod a férjedet. Vagy inkább segíts neki, hogy jobb legyen, ne itt nyavalyogj.
2015. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényem pont ellenkezőleg: ha elütné a vonat,akkor is valahogy bemászna dolgozni... ez sem jobb!


Kilenceske:ha ennyire frusztrált vagy menj ki futni pár kört!

A kérdező nem nyavalygott és az sem jött le,h utálná a férjét!

Szval máshol kötekedj inkább.

Szánalmas!

2015. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!