Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mot tegyek a párom megcsalniké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mot tegyek a párom megcsalnikészül?

Figyelt kérdés

10éves vagyunk együtt van két kisfiunk és 27 vagyok ő 36,tegnap csináltam egy facebook profilt egy másik nő személyében és simán bele menne hogy lefeküdjenek!

Nagyon el vagyok keseredve! Mit tegyek


2015. jan. 27. 07:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Három dolog lehet.

1. Tudja, hogy te írtad, és csak szórakozik veled.

2. Már mással is, máskor is megcsalt, és nem a te álprofilod az egyetlej, akinek igent mond.

3. Nem vette komolyan az álajánlatod, és csak heccből válaszolt nekd, de esze ágába se jutna megcsalni.

2015. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudni nem tudja irta is a csajnak hogy titokba beszéljenek és a számát is kéri! :(
2015. jan. 27. 07:30
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Csináltál egy kamu profilt, képpel mindennel, majd megkerested a férjed és ráírtál, hogy szexelne-e veled? Egyáltalán hogy jutott ez az eszedbe? Tesztelni akartad? Én egyet értek az első válaszolóval, szerintem is az a három opció lehetséges.
2015. jan. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Talán elgondolkodhatnál, hogy mi a baj a kapcsolatotokkal?

Ok nélkül senki nem akarja megcsalni a párját.

2015. jan. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

"Talán elgondolkodhatnál, hogy mi a baj a kapcsolatotokkal?

Ok nélkül senki nem akarja megcsalni a párját."


Ez igen nagy hülyeség, van akinek elég ok, hogy lát egy nöt! Nem minden férfi (meg nö) veszi komolyan a hüséget, alapból olyan természetü, hogy azzal fekszik le, aki hagyja magát

2015. jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%
Minden férfi kihasználná az ingyenszexet. Azért férfi.Így vannak programozva, hogy minél több nővel legyen közelebbi ismeretségük. Mit csodálkozol??
2015. jan. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben elé állnék és kérdőre vonnám, minél előbb.
2015. jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%

Ha tele van a hasa, és főleg üres a zacsija, akkor nem fog megcsalni...

De már fejezd be a játékot! Egyébként jó eséllyel rájött, hogy te vagy az.

Én is csináltam ilyet és érezte a párom, hogy én vagyok. A közös számítógépeteken csináltad? Ért a géphez? Ha igen a válasz, akkor lebuktál...

2015. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Aki játszik a tűzzel, ne csodálkozzon, ha megég. Tesztelted, láthatod az eredményét.
2015. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Mi vezetett odáig, hogy megfogalmazódjon benned, hogy kamuprofilt csinálsz?
2015. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!