Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak rövid hajú feleséggel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szólna, akik hosszú hajjal ismerték meg és vették el a hölgyet. Hogy reagáltatok, mikor levágatta haját? Nem dôlt egy világ össze bennetek? Egyáltalán miért vágatják egyes nôk rövid fiúsra a hajukat a nôk az idô elôrehaladtával?

2015. márc. 3. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
59%

1. szülés után tömegével hullik a hajuk és rövid hajnál az nem olyan látványos

2. gyerek mellet egyszerűbb kezelni

3. mert már nem az a céljuk h a pasinak mindenáron megfeleljenek hanem saját maguknak akarnak megfelelni

2015. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
51%
Nőként írom: a legtöbb nő fiatalosabbnak/frissebbnek érzi magát rövid hajjal, és sokkal-sokkal kevesebb baj is van vele. Miután az ember megállapodott, már nem érzi szükségét a "csábításnak" (a női eszköztár egyik eleme a szép haj), vagy épp nincs ideje foglalkozni vele. Nekem derékig érő hajam van (de a múltban én is vágattam már rövidre), és minden párom kiakadt, mikor megemlítettem, levágatnám, mert problémás/kényelmetlen, úgyhogy tudom, mennyire meg tudja ez viselni a férfit.. Van, akinek a rövid tetszik, de az nem is hosszú hajú lányokkal fog randizni. Sokan férfiasnak tartják a rövid hajat. Én mindkét oldalt meg tudom érteni.
2015. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
47%
A hosszú haj és a fiús frizura között azért van átmenet. A hosszú hajat nehéz kezelni, szárítani és rá is lehet unni.
2015. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
60%

miért?

terhesség miatt

festés/vasalás egyéb miatt tönkremegy

változó kor miatt tönkremegy


ma már nem csak pánpéter stílus van :)

2015. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
8%
.... meg a hosszú haj 30 felé már jobb kontyba fogva, vagy rövidebbre vágva. Jobban áll. Nem szép, ha kibontva viseli valaki a mákostészta színű (őszülő) haját 30 felett...
2015. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben azért vágatják le, mert nincs idejük, kedvük, energiájuk, pénzük vele foglalkozni. A hosszú haj ugyanis nem lesz magától szép, hanem rengeteg foglalkozást igényel. Emellett sokan azt hiszik, hogy rövid hajjal fiatalabbnak néznek ki.
2015. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
??:D 30 felé? Ôszülô haj? 30 felé még nem szoktak ôszülni oly mértékben.. meg van festék.. Konty 30 évesen.... ööö.. szegény férfiak:( Én soha nem fogom levágatni. Jó génekkel rendelkezem, meg fog maradni a hajam dúsan, ebben biztos vagyok. De inkább akkor hajhosszabbîtással élnék, de semmiképp sem vágatnám le. A nôiességem része.
2015. márc. 3. 15:15
 8/69 anonim ***** válasza:
68%

Szülés után hullik a hajuk???

Hát akkor biztos én vagyok a "fordított ember", de nekem várandós koromban szépült meg igazán a hajam és a bőröm.Nekem jót tett a terhesség.És utána még sok évig szép dús maradt a hajam, nem is vágattam rövidre soha, most is hosszú, pedig nem vagyok már tini.Talán inkább kényelmi szempontból vágatják le, vagy azért, hogy ne rángassa a baba :) Idős nőnek is jól állhat a hosszú haj, ha szép ápolt.Az nem baj, ha ősz, csak rendezett legyen.

2015. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
62%

"Jó génekkel rendelkezem, meg fog maradni a hajam dúsan, ebben biztos vagyok" - reméljük így lesz (hány éves vagy?)

De akkor is megöregszel egyszer, sajnos, ha szuper génjeid vannak.

2015. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
69%
Igen, a hosszú hajat nehezebb kezelni és néha fárasztó szenvedni vele, de én nőként úgy gondolom, ennyi kis plusz fáradozást igazán el lehet viselni, hogy csinosabbak legyünk.Bár én nem vagyok az a kifejezetten "praktikus" féle nő.Ha pedig éppen nem érek rá különösebben kifrizurászkodni, akkor feltűzöm egy nagy hajcsattal és máris kényelmes a frizura!
2015. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!