Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 27-28 éves házas nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-28 éves házas nők, akik idén tervezitek az első gyermeketeket: "fiatalabb", vagy "idősebb" anyukának számítotok a környezetetekben?

Figyelt kérdés
És ti hogy érzitek? Belevágtatok volna korábban is? Hány gyermeket terveztek összesen és mekkora korkülönbséggel?

2015. márc. 5. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

27 éves vagyok, remélem hamarosan terhes leszek, nyáron lesz 3 éve, hogy házas vagyok.


Körülöttem vannak fiatalabb-idősebb anyukák, de a saját baráti társaságomban általában velem egyidősek azok akiknek már megszületett a picijük, vagy akik tervezik.


Belevágtam volna korábban, mi két éve próbálkozunk babával.


Szívesen lettem volna igazán fiatal anyuka 22-24 évesen, de nekem fontos volt, hogy fejezzem be az egyetemet és dolgozzak.

2015. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Előző vagyok, szívünk szerint mi a párommal négy gyereket szeretnénk.
2015. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen átlagosnak érzem, az ismerősök, barátok körében 25-30 közöttieknek van pici babájuk. :)
2015. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Májusban leszek 27 éves, júliusban születik a kislányunk :) Én nagyon fiatal anyukának számítok a környezetemben, a velünk egyidős barátaink még csak házasságon se gondolkodnak egyelőre, nemhogy babán :) Itt valahogy 30 alatt nem divat az ilyesmi. Mi másfél éve házasodtunk. A társaságunkban csak egy pár házaspár, és nekik van gyerekük is, de ők 36 évesek. Ennek ellenére rajtunk senki se lepődött meg, együtt vagyunk több mint 5 éve, tudták, hogy mi ilyen családközpontúak voltunk mindig, igazából mindenki számított rá, hogy nem várunk még 10 évet :)

Összesen 2 vagy 3 gyerek a terv, a 3. attól függ, hogy tudjuk-e bővíteni a lakást annyira, hogy elférjen 3 gyerek. Jelenleg 2 szobánk van, az egyik ugye a miénk, ha nagyobbak lesznek a gyerekek, a nagyszobából csinálunk két kicsit, így kettőnek tuti lesz helye, a 3. tényleg csak attól függ, hogy lesz-e pénz akkora átalakításra, hogy neki is lehessen szobája. Ezt majd meglátjuk.

Hogy belevágtunk-e volna hamarabb... Az esküvő után belevágtunk rögtön, vagyis másfél éve, akkor én 25 éves voltam, sikerült is egyből, de sajnos vetélés lett a vége, és 8 hónappal később jött csak össze ez a baba, akit várok. Azt a kort teljesen ideálisnak tartottam/tartom, de az élet másképp hozta, mondjuk most se vagyok öreg :) Annál előbb nem vállaltam volna, én úgy érzem, 25 éves koromra lettem elég felnőtt ehhez, előtte még korai lett volna nekem (a férjemnek is).

2015. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Én csak most töltöttem a 29-et. 25-31 éves nők vannak a környezetemben. A 28-29 éveseknek van leginkább gyereke, és egy 27 évesnek. Van aki házas de a legtöbben nem. Van akinek a legnagyobb gyerek már 10 éves, a 27 évesnek 9. Közelebbi barátok közt senkinek nincs még, házasok is csak mi vagyunk a férjemmel, majdnem 3,5 éve. Pedig 2 pár is régebb óta van együtt, mint mi.

Egyébként akik 30 felett vannak, azoknál nincs gyerek, bár csak ketten vannak 31 évesek:) Az egyik házas majdnem 3,5 éve. A másik jegyben jár vagy 6 éve.


Mindent összevetve öregnek számítanék ha idén születne babám.


Végül is ráfoghatjuk hogy tervezzük, mert nem védekezünk, de nem tudni valaha is teherbe fogok e esni. Nagyon úgy néz ki hogy nem. És a doki is ezt mondja. Szóval a tervezgetés nem számít semmit...

2015. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként 1 vagy 2 gyereket szeretnénk 3-4 év korkülönbséggel.
2015. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont, mint az 1. válaszoló. Júniusban leszek 3 éves házas, most 2 éve próbálkozunk és 27 vagyok én is.

A barátnőm most terhes, a másik szeptemberben szült, kolléganőim is most babáznak, átlag életkorom van szerintem.

Nem tartom idősnek magam, sógornőm is most szült 33 évesen. Kolléganőim közt is vannak idősebbek, akiknek nemhogy baba, de párjuk sincs, ezzel sincs semmi baj, ők sem pánikolnak, majd lesz. Ennyi.

Nem esem kétségbe. 2 gyermeket szeretnék, maximum 2-3 éves különbséggel.

2015. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, johetnek meg!


Mr. King, azt megkerdezhetem, hogy mit mond az orvos, miert eshetsz csak kis esellyel teherbe? Nem akarok kivancsiskodni, csak mar tobb helyen is olvastam a valaszaidat, es mar meg akartam kerdezni.

2015. márc. 5. 18:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Németországban élek, itt az átlagéletkor észrevételeim szerint 30 körül van.


Az egyik munkatársam tavaly szült 23 évesen, azon konkrétan megbotránkoztak, és nem az anyagi oldala miatt, mert irodában, jó fizetéssel, 5 éve dolgozik ugyanennél a cégnél. Egyszerűen nem értették minek ennyi idősen gyerek neki (tény, nem volt tervezett).

2015. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bár a kérdés nem engem szólított meg, de a válaszom érdekelhet: 36 vagyok, 3 hónapja szültem az első és remélhetőleg egyetlen gyermekem, és a környezetemben nem számítok öregnek! Pontosítok: a munkahelyemen kicsit igen, de ott az összes korombeli korán ment férjhez, én meg nem. A család és a baráti társaság az, ahol nem érzem magam elkésve.
2015. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!