Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megengednétek a feleségeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek a feleségeteknek?

Figyelt kérdés

Ha a nejetek dolgozik, 180 ezer körül hoz haza egy hónapban, és kifizeti mindenből a ráeső részt, (így marad mondjuk 120 ezer), hogy megtartsa a maradékot?

Nem elköltse, hanem meghagyja saját számlán és gyűjtsön, mondjuk.

Ha ti nem dolgoztok, maximum alkalmi állástok van, és ugyanúgy a rátok eső részt fizetitek, és megtartjátok a maradékot, ami kevesebb, mint az övé, persze.


2015. márc. 9. 10:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Közös kasszán vagyunk, senki nem spórol MAGÁNAK, tehát nálunk ilyen nincs. 39/N.
2015. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
82%
Miért olyan nehéz megérteni? Házasságban hiába gyűjtesz külön pénzt, az akkor is KÖZÖS!
2015. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
70%

Házasságban NINCS külön kassza. Tehát ez a kérdés szóba sem jöhet! Ha kell valami bármelyikünknek, akkor megbeszéljük, hogy van-e rá pénz? Az szintén elképzelhetetlen, hogy bármelyikünk külön pénzt gyűjtsön. Vagy közösen, vagy sehogy.

Annyi még, hogy mindegyikünknek van úgymond zsebpénze, amit arra költ, amire akar.

2015. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%

Engedni? A mi házasságunkban nem ismerős ez a szó. Nem gyerekek vagyunk, hogy a szülők megengedjenek valamit.

Egyébként szerintem sem működik a külön kassza házasságban.

2015. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
74%
Mire gyűjt? Házasságban nincs enyém tiéd, bárki számláján van is a pénz, bármelyikük kereste is, közös.
2015. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Mit kell ezen megengedni?

Ha lesz valami kiadás, amire nem futja a férj alkalmi munkáiból, akkor úgy is a feleség pénzéből kell majd kifizetni, tök mindegy, hogy kinek a számlájára rakta félre.

2015. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a férjem valamelyik nap találta meg a "dugi pénzem". Én nem számlán, hanem itthon gyűjtögetem, ha számlán hagynám tuti elkölteném, így kevésbé:). Nálunk a férjem fizeti minden hónapban fizu után a rezsit, csekkeket, a kaját, itthonra dolgokat meg az én pénzemből vesszük általában. A fennmaradó pénzt meg ő is kezeli külön, én is bár sajnos nem sok marad hó végére:(. Én azért gyűjtögetem "dugiban", mert ha tudja hogy van még pénz hó végén, akkor hajlamos ő is és én is jobban költekezni, így meg mondom, hogy nincs több pénz és jobban odafigyel, hogy mire költ.
2015. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%
Megengedni?!!!! Egy házasságban? (de akármilyen - felnőttek közötti - kapcsolatban?!!! Hol élünk? És milyen házasság az, ahol "enyém" és "tied" van - nem pedig "miénk"?
2015. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
69%
Nekünk még a bankszámlánk is közös, tehát ilyen véletlenül sem fordul elő, hogy a ráeső rész után, ami marad. Meg mi az, hogy ráeső rész? Kifizetjük közösen a rezsit, a számlákat, a gyereknek a pelenkát, meg amire szüksége van, a többit pedig a KÖZÖS számlánkon tartjuk, és tudunk egymás kiadásairól. Ugyan úgy ahogy a bevételeiről is. Spórolni pedig együtt spórolunk. Ha a férjemben valaha fölmerült volna a megengedni kifejezés a pénzt illetően, lehet már nem lenne a férjem. Hál istennek egyenrangú félként kezeljük egymást a házasságunkban.
2015. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Igen megengedném, mert nem a rabszolgám, hogy engedély kelljen hozzá.
2015. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!