Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbántottam a feleségem, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a feleségem, van visszaút?

Figyelt kérdés
Azt mondta,mindazt amit felépítettünk leromboltam,hajszálra van hogy elváljon...Két fiunk van(4-7),11 éve vagyunk együtt.Tökéletesen éltünk 2-3 hónappal ezelőttig,amikor valami megváltozott.Magamban keresem már a hibát.Nem foglalkoztam vele,nem igazán mutattam ki hogy szeretem(pedig imádom most is!).Pasi lévén arra gondoltam lehet hogy másvalaki van a képbe,és sajnos elindultam a lavinán...Gyanakodtam,nem szoktam inni,de megtörtént,hogy pohár után nyúltam,és ilyenkor meg gyanusítottam.Mondhatom hogy saját magam képzeltem el a megcsalást,holott semmi nem történent,már tudom!Lehet hogy lepunnyadtam az utóbbi időben,magammal foglalkoztam,nem vettem észre,mennyire magányos....Hiányzott a szex is,2 hónapja nem volt semmi(nem is csodálkozok már ezen,látom hogy nem szeret már úgy,és ezt ki is mondta).Átértékeltem az életemet,tudom mit rontottam el,teszek ellene.Csak remélem hogy meg tudom menteni a kapcsolatunkat.Beszélünk a bajokról,ö is sajnálja a dolgot,ö is változott,belátja,de nehezen akar hinni bennem.Régebben karatéztam(barna öves vagyok),újra lejárok,de viszem a fiúkat is(ezt régen terveztük is),meg akarok felelni,de leginkább magamnak,hogy megérdemeljem őt,a szerelmét újra.Nehéz ez,és kegyetlenül bánt a dolog,hogy a legkedvesebb embert bántottam meg,aki él a földön!!Tudom hogy minden más lesz.Azért tudunk együtt nevetni,beszélgetni,tervezünk is dolgokat,de érzem a távolságtartást.Nem akar mást apjuknak a gyerekeinknek.Úgy érzem nagyon bizonytalan még,és lehet hogy szeretne hinni nekem,de még nem mer?Volt már igy valaki?

2015. márc. 25. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
De te nem csaltad meg, ugye?
2015. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Soha!Sose tennék ilyent.Nekem ő a mindenem,ezért is bánt ami történt..
2015. márc. 25. 08:32
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
A nők kiszámíthatatlanok és néha maguk se tudják mit akarnak. Tegyél meg minden tőled telhetőt amit úgy gondolsz megérdemel a kapcsolat ( de ne csak addi9g megint amíg egyenesbe jöttök) és ha elválik akkor hidd el, nem a te utad.
2015. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Magamra haragszom,nem is vádolom semmivel.Mindent megteszek érte.nagyon szerettük egymást.
2015. márc. 25. 09:04
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Csak annyit tennék hozzá - nőként és feleségként - szép hogy a gyerekekre jobban odafigyelsz, de ne felejts el a feleségedre is odafigyelni: az érzéseire, esetleg arra, hogy fáradt, hogy rossz passzban van - sokszor elég ha mellette vagy, nem megoldás kell neki, hanem megértés. Gondolj rá napközben is, egy-egy sms, vagy telefon bele kell férjen és lepd meg apró dolgokkal mikor hazamész...Érezze, hogy bízol benne(főleg azok után, hogy meggyanúsítottad), hogy értékeled. Udvarolj neki, beszélgess vele sokat, tölts vele sok időt. Nem könnyű, nem kevés idő, de megéri ha meg akarod menteni, sőt boldoggá akarod tenni a házasságotokat.
2015. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Bence_ ***** válasza:
87%

2 hónap "elmezavarod" miatt válna?

Féltékeny voltál mert nem volt önbizalmad.

Önbizalmatlan manus töketlen lesz. Így a nőnek sem imponál. Ezek érthető folyamatok. Megélni természetesen vacak. De nekem akkor is fura, hogy neki Ennyi idő elég a kiábránduláshoz.

2015. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ezért akar válni?

Jó, kicsit elvetetted a sulykot, de istenem, néha megesik.


Le kell ülni és hosszan-sokat-őszintén beszélgetni. Kifejteni a "miért"-jeidet (nem szabadkozva!), és közösen megoldást keresni. Pl. többet kettesben lenni, kirándulni, ilyesmik.

Elmondod, mennyire szereted, mit éreztél, amiért meggyanúsítottad, stb.


Sok sikert!

2015. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha ennyiért feladná a házasásgotokat, az életeteket, akkor lehet nem is volt olyan megalapozatlan az a gyanusítgatás...
2015. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt így mondd el neki, ez jó lehet első lépésnek. Kommunikáljatok sokat, s kiderül, hogy vannak-e még azonos céljaitok. Ha igen, akkor közösen megoldhatjátok az életet, ha nem, akkor sajnos nem.

De ne adjátok fel.

2015. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, innen még van visszaút, persze nem tudhatom, miket vágtál a fejéhez.. A viselkedésed viszont megingatta, nem bízik a kapcsolatban, és hosszabb idő újra kiépíteni a bizalmat, mint első alkalommal elnyerni. Nem mer hinni, igazad van. Csakis kitartással és hosszú távú pozitív változással érheted el, hogy megint bízzon benned. Még melletted van, úgyhogy ő is szeretné! De a többi az rajtad múlik. Hónapokba fog telni, hogy azt a sötét időszakot elfeledtessék a kellemes élmények. Ha ez számodra elviselhetetlenül hosszú idő, akkor viszont nem értékeled eléggé a családod, és elveszítheted őket.
2015. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!