Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért dicséri a nők egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dicséri a nők egy része azokat a férfiakat akik eltűrik, hogy a feleségük kakukkfiókát neveltessen fel velük?

Figyelt kérdés

Ezek a nők vajon megdicsérnék azokat a nőket akik elnézik a férjüknek, hogy az más nőnek nemzett gyereket? Ők vajon együtt maradnának a férjükkel, ha az másnak csinálna gyermeket? Elvégre nagyszerű dolognak tartják azt, hogy a férj elnézi a feleségnek a kakukkfiókát, akkor gondolom ők is olyan "nagyszerűek" lennének egy ilyen esetben?

Ezt a kérdést ne vegyen minden nő magára, csak azok akik elvárják a férfiaktól, hogy akkor is velük maradjanak ha kakukkfiókát neveltetnek fel velük.



2015. márc. 27. 10:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%

Mit értesz kakukkfióka alatt? Mert ha korábbról van a nőnek mástól egy gyermeke, és a férfi ezzel együtt vállalja mindkettőjüket, az szerintem nagyon szép, nagyon emberi és valóban dicsérendő.


Nyilván ha a gyerek már a kapcsolat megléte alatt fogant mástól, és a nő "eladja" közös gyerekként a férfinek, az átverés, és gusztustalan, másrészt a férfi sok mindenről nem tehet.


Ha pedig a férfi tudja, hogy mi történt, akkor meg vastagon az ő magánügyük, hogy mérlegelés után a kapcsolat megmentése vagy a szakítás következik, mindkettő érthető, és ha mégis vállalja a férfi a gyereket és anyját, akkor megint csak mit tehetnék, szidjam őt ezért?


Ennyi értelmeset tudtam kipréselni egy ilyen nyíltan provokatív kérdésre, de ha a kérdező kommentben még pontosítja, hogy voltaképp mi is a kérdés,szívesen állok rendelkezésre.

2015. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Azért ez sok mindentől függ úgy gondolom.

Ha úgy szül egy nő gyereket házasságba, vagy kapcsolatba, hogy nem a férje az apa, vagy lehet más is, és eltitkolja, az elítélendő. Ugyanez kiderül olykor a másik félről is, hogy egy félrelépésének következménye lett. Még olyan is előfordul, hogy csak később, nem a terhesség alatt, hanem amikor már nagyobb a gyerek.

Az ilyen esetek, pont ugyanaz a kategória, még akkor is, ha a balkézről született gyerek nem az adott családdal él, sőt esetleg az apja nem is tudott róla.

Meg kellene érteni, hogy a tetteinknek következményei lehetnek, amikért vállalni kell a felelősséget.

Ezért is jó, ha őszinte egy pár egymással, még akkor is ha hibáztak.

Mindenkinek jogában áll eldöntenie, hogy vállalja e más gyerekének a nevelését, együtt akar e élni vele. Ha igen, akkor ezzel kötelezettséget, felelősséget is vállalt, amiért nem gondolom, hogy külön dicséret járna, ez saját döntés. Ha szeretem a párom, de mástól van gyereke, akkor mérlegelek, el tudom e fogadni vele együtt, hiszen hozzá tartozik. Így megyek, vagy maradok a kapcsolatban. Ha nem tudom elfogadni, akkor nem marad más, mint a szakítás.

De ez csakis őszinteséggel működhet. Ahol be van csapva, át van verve az egyik fél, pl a nő nem a férjétől terhes, de elhallgatja előle, vagy a férj félrelépett, és gyereket csinált, de nem mondja el a feleségének, ez undorító, a másik fél hü.lyének nézése, durva becsapása.

A legnagyobb probléma pedig, hogy ezekről a dolgokról, ilyen kapcsolatokból született gyerekek semmiről nem tehetnek, és mégis sok esetben ők az áldozatai a felelőtlen szüleik viselkedésének.

2015. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
10%
szerintem egyik verzio sem elfogadhato.en nem nevelnem mas gyereket es en sem neveltetnem massal az enyemet.mar csak azert sem mert en igy nottem fel ,neveloapaval.nem volt vele gond de sokszor ereztem hogy csak megturt szemely vagyok ,foleg miutan csinaltak egy kozos gyereket anyammal.nagyon elhanyagoltak sajnos.arrol meg nem beszelve ,hogy mastol essek teherbe hazassagom alatt ,ettol hanyingert kapok.utolso no az ilyen.de ha megis ez tortennne velem ,valoszinuleg a vilag masik felere menekulnek ,a kicsit orokbeadnam es uj eletet kezdenek:D
2015. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
13%

nem tudod, ki a nő, ki nem.

az az érzésem, hogy bő 10 év, amikor gyereked lesz, - az egy komoly dolog!

2015. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%

"vilag masik felere menekulnek ,a kicsit orokbeadnam es uj eletet kezdenek:D"


Ez igazán érett, érzelemgazdag személyiségre vall. Különösen a kacagó smiley.

2015. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%

Feltételezem a kérdésed erre irányul: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


A 31-es válaszoló vagyok,én nem dícsértem,de nem is ítéltem el a Kérdezőt.Sokan kérnek itt tanácsot,vagy csak azért írnak ki kérdést,mert arctalanul könnyebb beszélniük a problémájukról.Nem vagyunk egyformák,lehet,ami neki még belefér,az másnak nem.Egész más úgy dönteni,ha benne van valaki az adott helyzetben,mint kívülállóként osztani az észt.Sok minden közrejátszik a Kérdezőnél.Szereti mindennek ellenére a feleségét,van már egy gyermekük,látni akarja,ahogy felnő.A "kakukkfióka" sem egy tárgy,hogy hipp-hopp eldöntsék,"kidobják a kukába".Még az is lehet,hogy ő is közös gyermek.Szóval elég sok mindent mérlegelni kell.

Lehet,meg tudnám bocsátani,de képtelen lennék így élni,valószínűleg elválnék. Ugyanígy fordított esetben is.De nincs jogom elítélni a Kérdezőt,tiszteletben kell tartani a döntését.

2015. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
bocs hogy nem veszi be ezt a gyomrom.gondolom te is ilyen no lehetsz ,aki egyik hazassagbol a masikba viszi a gyerekeit ,egyik ettol van masik attol ,es ki tudja hol ennek a vege...a smileyt mar csak azert irtam ,mert szamomra annyira szanalmas ez ,hogy az hihetetlen.sajnalom hogy nem tetszik a hozzaallasom ,akkor sem fogom esz nelkul potyogtatni a gyerekeket felelotlenul,aztan meg ok sinylik meg.
2015. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
7. Te fiatal lehetsz még nagyon. ne tegyél könnyelmű kijelentéseket, mert tartogathat az élet még számodra is meglepetéseket. Nem tudhatod előre, hogy alakul az életed, a jövőbeli kapcsolatod, kapcsolataid. Lehetsz még halálosan szerelmes, akivel esetleg közös gyereket is vállalsz. És mivel semmi nem biztos az életbe, lehetsz elhagyott, elvált gyerekes is. Csalódhatsz abban az emberben, akit mindennél jobban szeretsz, akiben megbízol, az életed, a családod bízod rá. Akkor már újra sem kezdenéd többet mással? Ezt sem tudhatod még. Önszántadból elhagynád a gyerekedet? Na ennél elítélendőbb tényleg nincs. Gondolkozz, és ne ítélkezz! Kerülhetsz magad is, esetleg majd gyerekekkel is ebbe a helyzetbe.
2015. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell beszólni. Felnőtt ember, tud dönteni. Ha neki ez így jó, hát lelke rajta. Ő dolga.
2015. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%
igazad van ,csak tudod en igy nottem fel ,anyam ezt csinalta,az eredmenye az lett ,hogy edesapammal olyanok vagyunk mint ket idegen ...szoval mindig a szemem elott van az elrettento pelda .nyilvanvaloan elofordulhat hogy nem sikerul ugy a hazassagom ,csalodok ,elvalunk.nem azt mondom ,hogy akkor tobbe nem nezek ferfira ,csak azt hogy nem szeretnem hogy a gyermekem egy megturt szemely legyen ,nekem o lesz az elso es legfontosabb,mindent szeretnek megadni neki .nem hazasodnek ujra es nem szeretnek neki potapukat.valo igaz eleg fiatal vagyok ,20as eveim elejen jarok.a ferjem nagyon jo ember ,megbizhato es nyugodt termeszetu.nagyon szeretem es ha kulonvalnanak utjaink ,akkor is szamithatunk ra ,jo edesapa lesz.
2015. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!