Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy az éppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az éppen elvált nők a gyereket nem szívesen bízzák rá volt férjükre, csak azért, mert nem szeretik őket?!?!

Figyelt kérdés
Sok olyan esetről lehet hallani/olvasni, hogy egy viszonylag fiatal házaspár kisgyerekkel elválik, a gyerek a nőnél van, az apának van mondjuk egy héten egy hétvégi napja, hogy elvigye például reggel és visszahozza délután a gyereket, aztán a nő ilyenkor mindig húzza a száját, megjegyzéseket tesz, ha az apa nem hozza vissza mondjuk pontosan este 5-kor a gyereket, akkor már veszekszik, vagy éppen oda se adja. Pedig az apa teljesen normális, jól bánik a gyerekkel, a nővel egyszerűen nem jöttek már ki, ezért elváltak, és emiatt a haragoskodás miatt a nő ezt kivetíti a gyerek láthatóságára is. Miért csinálnak ebből ilyen nagy problémát az elvált nők? Mért "zsarolják" a saját gyerekükkel a volt férjüket?

2015. márc. 29. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem ismerik be, hogy ők (is) hibásak a házasság tönkre menéséért.
2015. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha a férj lépett le, akkor a sértett hiúság okán és éppen a gyerek van kéznél a visszavágásra. Ha meg ők is hibásak, akkor legalább azt a látszatot kelteni, hogy az "apa" alkalmatlan bármire.
2015. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Ha pici a baba akkor érthető.

Ha már nagyobb akkor inkább féltékenység és mártírkodás van a dologban.

Főleg ha az exnek új nő van a dologban.

2015. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

nem hiszem hogy ez zsarolás inkább harc hogy ki nyeri a vállást, apukák ilyenkor kényesztetik agyba föbe a gyereket, órákra napokra eltünik a gyerekkel, uszitja az anyuka ellen,

a láthatás után meg napokig nem lehet bírni a gyerekkel mert úgy össze van zavarodva

több hónap amíg lehigadnak a szülök és rendezödik a dolog

saját tapsztalat hogy ilyenkora az apák már nem kapáloznak anyira a gyerekért

2015. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
54%
Sok nő/férfi ilyen, szeretik magukat áldozatként beállítani egy kapcsolat végén, és mindent bevetni azért hogy ez mások számára is így tűnjön. A saját sérelmüket, a másik boldogságát nem bírják feldolgozni, ezért a gyerekkel próbálják őt tönkre tenni.
2015. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Olvastam itt olyat is, aki együtt volt a férjével, és úgy nem merte ott hagyni a gyereket, azt írta, inkább egy idegen nőre, mert az nő.


Lehet, hogy az van benne, hogy sértené az anyai önérzetüket, ha kiderülne, hogy egy férfi is ugyanúgy képes ellátni egy gyereket, mint egy nő.

2015. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

En se adtam szivesen a gyerekem a volt ferjemnek, mert nagyon össze voltunk növe es tudtam h a volt férjem nem tudja nyujtani azt a kislanyomnak azt a szeretet , amit en.

Nem biztam benne ! Nem azert nem adtam a gyereket mert bosszut akartam allni vagy önzö voltam vagy ki akartam csinalni!

Milyen dionyi agya van egyeseknek

2015. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

a kérdésből is látszik, hogy egy férfi mennyire nem ért semmit érzelmileg


a nő azért van ki ha nem volt pontos a férfi, mert özben át megy minden rajta, hogy úristen mi történhetett


félti a gyereket

egy anyának a gyereke a mindene


és hogy is bízhatna egy olyan férfiben aki nincs vele..?

2015. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Én anyum húgától hányingert kapok. Szó nélkül lelépett otthonról, amíg a férje munkában volt, és hazaköltözött az új pasijával. (A gyerekek akkor 4 és 2 évesek voltak)

Mindezt közvetlenül az után, hogy a férj pénzéből felújították a nagynéném lakását, hogy majd milyen jó lesz albérletbe adni.

Mikor aznap este a férj átment hozzá, hogy mi a túró ez? Rácsapta az ajtót, és rendőrt hívott, hogy a pasi megverte őt meg a gyerekeket.

Azóta is minden létező módon keresztbe tesz az exférjének, és ellene hangolja a gyerekeket.

A pasi pedig egy hihetetlenül jó fej ember, imádja a gyerekeket, és soha nem ütne meg senkit. A gyerekek is imádják őt, bár egyre inkább beléjük van táplálva, hogy "apa rossz".

Szerintem undorító dolog így viselkedni.. Nem értem minek hangolni egy gyereket a másik szülő ellen. Itt nyilván kivétel, ha az illető pl erőszakos a gyerekkel szemben, stb.. de csak azért megutáltatni a gyerekkel apát, mert anyunak új pasija van, gusztustalan.

2015. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Van aki sértettségből.

Nekem meg nem az volt a bajom, hogy hétvégén pizza van fagyival, hanem hogy vasárnap olyan büdösen jöttek haza, hogy azonnal zavartam őket a kádba. Késés meg azért zavart, mert pl. én rohantam haza programról, aztán meg otthon ültem két-három órát ahelyett hogy szórakozhattam volna, mert apuci órákkal azelőtt mondta, hogy elindultak, csak elfelejtett értesíteni, hogy még ide-oda mennek. Vagy olyan késő este hozta őket vissza, hogy másnap reggel alig tudtam a gyerekeket kihúzni az ágyból.

2015. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!