Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet ebből gyanakodni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből gyanakodni, hogy megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
A feleségem lecserélte a parfümjét és a táskáját, mindkettő új lett, a régi táskáját bedobta a gardróbba, a maradék régi parfümöt nekiadta az anyjának. Az új táska elég drága volt, ezért elgondolkodtam rajta, hogy miért vette meg. Gondoltam, hogy a réginek már elszakadt a bélése vagy nagyon kopott volt, bár nem hiszem, mert pár hónapja vette. Elővettem a gardróbból, láttam már kiürítettem, megnéztem és az egyik rekeszében találtam egy benne felejtett doboz cigit. Ezen meglepődtem, sem a feleségem, se én nem dohányzunk. Aztán utánanéztem a parfümnek is a neten, az is méregdrága, régen egy nagyon olcsó, vacak parfümöt használt.

2015. ápr. 5. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem feltétlenül. Viszont mégsem ismered annyira a feleséged mint amennyire gondolod...
2015. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
5%
Megcsal. Válj el.
2015. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Pluszpénz munkahelyen, amit magára akart költeni? Egyik barátnője sem cigizik?
2015. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Akár... de én nem mennék messzire... mindössze jelenthet annyit is, hogy a munkahelyén rászokott a cigire (vagy akár egy ismerősének rakta el, és az elfelejtette visszakérni), és a táskát meg a parfümöt meg azért vette, mert elege volt a gagyi cuccokból, és meg akarta magát vmi minőségivel, nőiesebbel jutalmazni. Vagy a parfümnmel épp a cigiszagot leplezné :).


Ha nem tudod, honnan szerezte (pl. gyanakszol, hogy vmi másik pasi vette neki), setleg megkérdezheted, honnan van, mert láttad, vagy éppen hogy miért cserélte le a régit. Ha hebeg-habog, vagy láthatóan betanult szöveget nyom le, akkor baj van. Ha azt mondja, XY-tól kapta ajándékba, és ismered az illetőt, akkor rákérdezhetsz... persze finoman, pl. "Láttam a táskát, amit a feleségemnek vettél"... ha kibukik, hogy nem ő vette, megintcsak jobban lehet gyanakodni.

2015. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Ez,önmagában nem jelent semmit! Amire figyelj!


- Megszaporodó túlórák,konferenciák.

- Fura telefonok,SMS-ek.

- Munkából hazajövet vizes a haja egy kicsit,tusfürdő illatú a bőre.

- Fura foltok a bőrén.

- Levette a gyűrűt. "Persze csak a sport miatt és elfelejtettem visszatenni."

2015. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Majd ha a haját megváltoztatja, befesteti, új fazont csináltat, akkor !
2015. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Amit leírtál az egyszerű nőcis dolog. Ha nincs más okod az aggodalomra akkor nyugodj meg!

A táska és parfümváltás a közelgő jó idő és évszakváltás miatt van. A legtöbb nő automatikusan más parfümöt használ tavasz megérkeztével. Lehet benne koleganőknek, barátnőknek való megfelelés is. Tudod a nők össze szokták dugni a fejüket és megbeszélni a divatot, illatokat. Ha valakin érzett valami nagyon finomat lehet hogy ő is vágyott olyanra, vagy javasolták neki, vagy olvasott róla.

Sokszor az igényes, márkás parfümöket elteszik a nők a szekrényükbe vagy eladják, elajándékozzák mert már megunták magukon. Már nem fejezi ki a hangulatukat. Az ár teljesen mindegy. Ha már nem érzi komfortosnak a bőrén elteszi. A táskát is ilyenkor váltanak a nők.

Én sem cigarettáztam sosem, de nálam is volt egy doboz cigi ha munkába mentem. Tudod miért? Mert a dohányosok sokkal több munkahelyi szünetet kapnak mint a nemdohányzók. Ezt sem tudtam megemészteni, de az kifejezetten zavaró volt hogy a legfontosabb dolgokat és a legjobb pletykákat a dohányzóban osztották meg a kollégák egymással amiből mi nemdohányzók kimaradtunk. Ezért vittem én is cigit, és időben értesültem mindenről.

Szóval a leírtak nem adnak okot aggodalomra. Ha óvszert találsz nála vagy látod hogy többet foglalkozik a saját külsejével mint eddig, vagy kimaradozik akkor lehet hogy kezdhetsz aggódni, de addig ne.

2015. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Mi az új parfümjének a neve?
2015. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Ha fogyozni kezd es az szex tobb lesz akkor aggodj
2015. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Ebből én azt a következtetést vonom le, hogy valószínűleg megunta a régi táskáját, szeretett volna egy újat, megunta a régi parfümjét, szeretett volna egy újat, ami lehet, hogy drága, de megvette. Illetve lehet, hogy rászokott a cigire, csak sunyiban dohányzik. Bár ezt azért éreznéd rajta szerintem. Mert akárhogy is az ember fogat mos, kezet mos, ha valaki dohányzik, azt azért észre lehet venni.

Az is lehet, hogy nem igazán vagytok jók a kommunikációban, lehet nem vagytok túl jóba mostanság egymással és azért nem beszélte meg ezeket a dolgokat veled, mert lehet azt gondolta, hogy úgyis elleneznéd, vagy beleszólnál, vagy bármi.

Egy dolgot soha ne felejts el, ha egy nőről van szó, hiába van teli a szekrény ruhával, ha valahová megyünk, úgysincs mit felvennünk.:) Vagy hiába van egy táskánk, az nem megy ahhoz a ruhához, amit pont fel akarunk venni.:)

Ne kombinálj!:)

Kommunikáció! Beszéld meg vele.

2015. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!