Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet ebből gyanakodni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből gyanakodni, hogy megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
A feleségem lecserélte a parfümjét és a táskáját, mindkettő új lett, a régi táskáját bedobta a gardróbba, a maradék régi parfümöt nekiadta az anyjának. Az új táska elég drága volt, ezért elgondolkodtam rajta, hogy miért vette meg. Gondoltam, hogy a réginek már elszakadt a bélése vagy nagyon kopott volt, bár nem hiszem, mert pár hónapja vette. Elővettem a gardróbból, láttam már kiürítettem, megnéztem és az egyik rekeszében találtam egy benne felejtett doboz cigit. Ezen meglepődtem, sem a feleségem, se én nem dohányzunk. Aztán utánanéztem a parfümnek is a neten, az is méregdrága, régen egy nagyon olcsó, vacak parfümöt használt.

2015. ápr. 5. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül gyanús, nekem a cigi a legfurább, ha nem dohányzik. De ha szeretője van, aki dohányzik, miért lenne nála a cigi? Nem hogy az asszony sutyiban elszív 1- szálat?


A táska-parfüm csere meg nem jelent semmit. Nekem is volt már, hogy hirtelen felindulásból lecseréltem a táskám, parfümöm, pénztárcám, új frizura, stb. A nőknél-néhányunknál- előfordul néha, hogy kell a megújulás. Közben boldogan éltem a párommal, és eszemben nem volt félremenni. Csak úgy éreztem, unom a régit.


Akkor aggódnék a helyedben, ha kimaradozik, öbbet jár el, mint szokott, hirtelen elkezd sportolni, ha eddig nem tette. Nagyobb telefonszámla, gyanúsan mosolyog ha kap egy sms-t, hívást, meg úgy alapból kissé megváltozik a természete.

2015. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

kb évente frizurát váltok - hossz szín fazon

3-4 havonta veszek táskát

parfümöt mert mikor látok olyat ami ízlik :-)


ezek szerint tuti szeretőm van ?

:-)

2015. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből arra gyanakodj, hogy rászokott a cigire. Én is így buktam le :-\
2015. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%

Tetszett neki a táska meg a parfüm illata.

Lehet,mind a kettő most az eredeti árakhoz képest olcsó volt.

Pl: eddig azért használt olcsót,mert erre sajnálta a pénzt, pl 10ezret, de most valamelyik drogeriaban csak 5 ezer volt, és úgy gondolta,egyszer belefér.

Táska: hiába vett nem rég, táska, cipő, ruha,spray,parfüm, tusfürdő, sampon - ezekből sosincs olyan,hogy Elég! Ha megtetszik,megveszem,legyen több, mint kevesebb.

Cigire meg ha raszokott volna,nem felejtette volna a taskaban, hidd el. Na meg erezned is rajta.

Lehet,valami olyan helyen volt mostanában, pl szórakozóhely, ahol valaki odaadta neki,vagy neki esett jól egy ital mellé egy cigaretta és vett egy dobozzal, aztán el is felejtette,hogy van neki.


Bizz a felesegedben, ezek nem megcsalasra utaló jelek.

2015. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

Komoly a kérdés? :D

Kb mindennap mas parfumot hasznalok ( kb 4-5 van de azok jó minoseguek barmit azert az ember ne fujjon magara)

A hajamat evente 3-4x festem.

mindig vagatom

uj taskakat kb 2-3 havonta veszek mert vagy kicsi vagy hatalmas nagy kimegy a divatbol learazas van stb :D

na akkor nekem is szeretom van ?..

A cigi meg: lehet hogy neha elszív 1-1 szallal mert ideges a munkahelyen esetleg? vagy baratnoje?

Jelekre figyelj...

PL: tul sokat idozik a furdoben,vagy nagyon csinositja magat. bar ezek sem lehetnek a jelei megcsalasra emrt neked is akarhat tetszeni..

Amikor en kezdtem el jarni kondiba es jobban adni magamra a volegenyem kivolt akadva... 5 kg plusz volt rajtam de leadtam..

2015. ápr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!