Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érzéketlen, bunkó férj, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlen, bunkó férj, vagy normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Férjemnek meséltem, hogy egyik kollégám kislánya 4 évesen elhunyt rákban és ez mennyire nagyon megráz engem erre az volt a reakció, hogy őt nem érdekli más baja, beszéljem ezt meg a kollégákkal. :(
2015. ápr. 15. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
normális lehet, sajnos ha az emberek bajába nagyon bele vonjuk magunkat, az rámehet a lelkünkre, párom se akar tudni az ilyenekről, 2 gyerekünk van, én pánikbeteg vagyok és az ilyen hírek nagyon megviselnek, nem szabadna ennyire bele gondolnom,, beleéreznem és akkor talán nem lennék pánikos ennyire
2015. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak nem akar ilyen szomorú témákról beszélgetni, belegondolni. Legalábbis nálunk anya szokott ilyen lenni, hogy ülök békésen a nappaliban, oda jön, elmesél valami ehhez hasonló sztorit, hogy ezt őt mennyire lesújtotta, én meg csak lesek, hogy 'rendben, én ezen nem akarok gondolkozni'. És szerintem ő is hasonló gondolatokkal távozik tőlem, mint te a férjedtől. Ez nem bunkóság, egyszerűen csak szeretné magát meg a lelkivilágát az ilyenektől távol tartani.
2015. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Engem sem érdekel más baja, ilyen szempontból tényleg érzéketlenné tettem magam. Ha mindig megérintene az ilyesmi, akkor naponta lennék lesokkolva a mindenféle katasztrófahírek miatt amik a médiából ömlenek. Én csak annak örülök hogy nem velem/családommal történik. Nem csak ezzel vagyok így, amikor a párom az isten tudja melyik barátnője nővérének a gyerekéről mutogat fotókat hogy jajj ugye milyen cuki, azt is rövidre zárom azzal hogy neki biztos az, nekem csak egy idegen csecsemő.
2015. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

...ki azon jajgat, ami megesett,

a régi bajhoz egy újat keresett.

Shakespeare

2015. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
HA valakinek a halálhírét szóba hozom, a férjem csak ennyit mond: "Jó, hogy nagyobb baja nem esett!" NEm igazán bajnokai az empátiának.
2015. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem annyira a férjem, hogy tudjam, vele ilyenről nem lehet beszélni. Ráadásul ez a kisgyerek nyilván jó ideje beteg is volt, szóba került otthon, ebből azért leszűrhetted volna, mennyire "érdekli" (nem jó szó ez, de nem tudok jobbat.) Úgy tűnik, te nem ismered a tiédet...


Nem érzéketlenség, nem vagyunk egyformák. Engem így, ismeretlenül is megráz, hogy egy kisgyerek meghalt, most főleg érzékenyen érint, meghalt a lányom iskolatársa, és tudom :( Más meg inkább hárít.

2015. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Hat szerintem erzeketlen ferj. Bar annyit mondhstott volna h sajnalom
2015. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Tudatosan zárja ki magát, a más bajától,mert úgy érzi, a magáé is elég,minek foglalkozzon a máséval.


A férfiak keménynek és érzéketlennek szeretik magukat mutatni.

Az én férjem pedig nem kiváncsi típus, és a pletykák sem érdeklik.Ha mesélek ezt azt, látom, nem igazán érdekli...

Pedig én nem vagyok igazán pletykás, nem adom tovább,de azért kíváncsi vagyok mindenre,és érdekel...


Hát ,nem tudom, normális e,valószínű,ha idegen meséli el neki, kinyög egy sajnálomot,vagy némi érdeklődést tanusít...


De előtted nem leplezi...lehet, az enyém hümmögne egyet, és ezzel le lenne zárva a téma...

2015. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Teljesen empátiamentes. Erre a válaszra nem mentség semmilyen hajszoltság, fáradtság, egyéni baj.
2015. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ha az ember szorosabban van kapcsolatban az illetővel és így nem érdekli akkor a válasz-igen a férjed bunkó(és szoros alatt mindennapi találkozásokat értek)

ha soha az életben vagy max fényképen netán bulin 1-2 alkalommal látta a gyereket- akkor normális,hogy őt annyira nem rázza meg,hisz nem is ismerte.

Ennyi erővel harakirit végeztem volna minden híradó hír után ahol meghalt valaki... Téged sem a kislány halála ráz meg csak együtt érzel a kollégáddal,hisz napi szinten találkoztok és még szép hogy részvétet érzel iránta(elvégre valószínüleg látod mennyire megviseli őt) és lásd be neked "könnyebb" sajnálni a kollégádat akinek látod a fájdalmát, mint a férjednek aki csak pletyka szintjén szerzett tudomást róla

2015. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!