Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik nem házasok: hogy élitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem házasok: hogy élitek meg, ha a környezetetekben valakik házasodnak, vagy kiderül, hogy babájuk lesz?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élő, vagy egyedülálló nők (akik házasodni ,vagy családot alapítani szeretnétek) válaszai érdekelnének, elsősorban 30 év körül, de lehet alatta/fölötte is.


Főleg a barátokra gondolok, és arra, hogy mennyire tud így megmaradni a jó viszony, ha ti még rajtatok kívülálló okok miatt nem tartotok ott, ők viszont igen? Zavar titeket, ha a beszédtémájuk változik? Nem arra gondolok, hogy csak az esküvőről, vagy a gyerektémáról tudnak beszélni, de nyilván az is egy gyakran felbukkanó téma lehet. Tudtok neki szívből örülni, vagy inkább kerülitek őket vagy ezeket a témákat?



2015. ápr. 16. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok egyedülálló nő. Volt már volegenyem, de szetmentunk. Engem absZolút nem zavarw, őszintén örülök nekik. :)
2015. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Párkapcsolatban élek már 14 éve. Nem zavar ha mások házasodnak, sőt nem is igazán foglalkozom vele. Ha nekik ez így jó, és ez kell a boldogságukhoz, lelkük rajta. Mi megvagyunk anélkül is. Az meg különösen nem zavar, hogy valakinek babája lesz. Én nem akarom lekötni magam gyerekkel, nekem fontosabb a nyaralások, szórakozások, a hobbim. Nem igazán akarok állandóan gyerekhisztit hallgatni, elég ha az utcán hallom nap mint nap.
2015. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm a választ!

2-es, a kérdés nem neked szólt (lásd a kérdés leírása). Nem én pontoztalak le, de legközelebb olvasd el a kérdést kicsit figyelmesebben:)

2015. ápr. 16. 14:28
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
alapjában véve én örülök,hogy sógoromnak gyereke lett(tündéri baba),de naagyon megváltozott a viselkedésük sajna. Anyuka a széltől is óvja és már nem merünk beszélni semmiről, mert akkor az a vége hogy ráeszmél hülyeséget csinál(pl. megnézte a neten mikortól mehet homokozni a már majdnem 1 éves gyereknek),no ugye ezt nehéz mosolygás nélkül megállni.Sógor meg amióta apa lett magas lóról beszél és kérdezi nekünk miért nincs, szóval eléggé feszült a hangulat mióta baba lett.
2015. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem akartam és akarok gyereket,de ha másoknak van nem ítélem el. Annó a gimiben volt egy igen erős 5 fős társaság,akik az egytem alatt is tartottuk a kapcsolatot,akár napi szinten,sajna a házasság és a gyerek robbantott és mára csak 2,maradt az 5-ből. :( Az első koporsószög a pasik féltékenykedése volt,nem lehetett egy jó csajos estét szervezni,aztán jött a gyerek és akkor már idő sem volt. :(


28/N

2015. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lelkileg kicsit megvisel. Nem irigyseg, inkabb sovargas, hogy en miert nem jutottam meg el oda, hogy megtalaljam azt, akivel ossze kotnem az eletem.


A bartsagunkra pedig ugy hat, hogy konkretan az megszakad gyerekvallalas eseten. Nem reg szuletett az egyik baratnomnek babaja. Hulla faradt allandoan, igy nem vagyik arra, hogy ott lebzseljek korulotte. Azota a szinten gyerekes baratnoivel szorosabbra fuzte a kapcsolatot, egyutt jarnak setalni a babakkal es hasonlok. A hazassagkotes eddig semennyire nem befolyasolta egyik baratsagomat se. Attol meg, hogy meghazasodtak, ugyan annyi szabadidejuk van, ugyan ugy eljarunk bulizni, vagy vasarolgatni, vagy beulunk dumalni egy kavezoba es hasonlok.

2015. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

"Párkapcsolatban élő, vagy egyedülálló nők..." válaszai érdekelnek.


Ezt te írtad. AKkor miért is baj, hogy én mint párkapcsolatban élő írtam?? Ja mert nincs irigység bennem ha valaki házasodni akar vagy gyereket akar?? Ez olyan nagy baj? Szerintem inkább az a gáz, ha valaki annyira ostoba, hogy mások boldogsága miatt irigykedik.

2015. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: tovább is kellene néha olvasni:


"Párkapcsolatban élő, vagy egyedülálló nők (akik házasodni ,vagy családot alapítani szeretnétek) válaszai érdekelnének, "

2015. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

30 vagyok, egyedülálló nő.

Nem sokat tudok hozzászólni, mert a közvetlen környezetemben még kisgyerek sincs olyanok körében, akivel mondjuk közelebbi kapcsolatom lehetne (nem vagyok nagynéni, keresztanyuka, akikkel úgy vagyok baráti kapcsolatban, ők messzebb laknak, egy volt osztálytársnőmnek most lesz kisbabája, de ő sem a szomszédban lakik, bár kb. hetente találkozunk).

Nem nagyon tudok hozzászólni, ha előkerül a téma, a többiek mesélnek, én meg hallgatok, vagy esetleg a saját gyerekkoromból tudok előbányászni sztorikat.

Nekem így alakult az életem, a szüleimnek sose volt jó a választottam, sokat kellett munkahelyet váltanom gazdasági okok miatt, azzal el voltam foglalva, ismerkedni nem nagyon maradt energiám emellett (néha még életkedvem se, de valahogy túléltem). Ráadásul anyámnak van egy pszichés betegsége, ami miatt ha kívülállók előtt jön rá a "műsor", eléggé lesajnáló tekintettel néznek rá és ránk, akik épp vele vagyunk. Szóval így nehéz bárkihez is közel kerülni meg bárkit közel engedni, hogy ilyen van a családban (Talán el kéne titkolnom? A környéken sokan ismerik a családunkat, még ha csak felületesen is. Meg amúgy is, milyen dolog az, hogy eltitkolom az anyámat...). Nem túl toleránsak az emberek a pszichiátriai esetekkel és családtagjaikkal. (Talán csak a neten arctalanul, anonim, de élőben más.)

Nem teperek, hogy legyen pasim meg gyerekem minden áron. Ha lesz olyan, akivel boldog vagyok, akkor jó, és örülni fogok a szerencsémnek, és hogy valaki nem ítél meg a hátterem miatt, ha nem, akkor tudomásul veszem, hogy ezt dobta az élet, aztán lefoglalom magam valami mással egyedül, és továbbra se fogok tudni ezekhez hozzászólni, és nem fogom részletezni az én esetemet.

2015. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, 8-as, nem kellett volna zárójelbe tennem, akkor lehet, hobban látszott volna, hogy mire vagyok kíváncsi. A kérdés nem az irigységről szól, hanem arról, hogy a nem házas/nem gyerekeseket, akik szeretnének házasok/gyerekesek lenni zavarja-e, ha a közeli barátok/barátnők házasok/gyerekesek lesznek, és ha igen, pontosan mi zavaró benne.
2015. ápr. 16. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!