Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon tényleg minden házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg minden házasságban élő férfi flörtölget más nőkkel? Az ilyen férfiaknak a fordított eset mennyire elfogadható? (Nő flörtöl más férfiakkal)

Figyelt kérdés
A másik kérdés, hogy ennek milyen okai lehetnek? Pl akkor is megteszik, ha csinos feleségük van és alapjában véve minden rendben van otthon?
2015. máj. 25. 15:26
 1/8 anonim válasza:
76%

Vajon tényleg minden házasságban élő nő flörtölget más férfiakkal?

A másik kérdés, hogy ennek milyen okai lehetnek?

2015. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem minden házasságban élő ember flörtölget. Nyilván ez személyiségfüggő, de én azt gondolom, hogy akinek igazán rendben van a házassága, annak nincs erre szüksége.
2015. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki szereti a feleségét és minden rendben a házasságában az nem. Miért lenne szüksége rá, ha tökéletes a kapcsolata a feleségével?
2015. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Én flörtölgetek de semmi alapja nincs. Jóban kell lenni a női kollégákkal ennyi. Kérdés h mi számít flörtnek. A szemkontaktusnál, meg a bókoknál, esetleg erotikus célzatú ugratásnál többet nem nagyon szoktam. A nők 99%-a elég intelligens, és tudja h párkapcsolatban élek, ezért veszik a lapot, kicsit flörtölnek, azt annyi. De volt aki félreértette már. Szóval vigyázok.


Természetesen nem esne jól, ha látnám h a feleségem flörtöl, sőt, valszeg, le is verném az arcát annak a csávónak, akivel flörtöl. Ennek ellenére tudom, h szokott, mert rendkívül nyílt, és naív, és ezt rengeteg tapló félreérti. Ez eléggé bánt, mert a férfiak mások mint a nők, bennük semmiféle szociális érzékenység nincs, simán ráugranak arra is, akiről tudják, h x éve párkapcsolatban él. A nőkben is megvan az, h beindulnak rád csak azért mert van nőd, viszont több bennük az etika, és vissza tudják fogni magukat. A csávók, főleg az üzleti életben dolgozók, sajnos teljesen gátlástalanok.

Viszont megbízok a feleségemben, és kész. Minek marcangoljam magam? Ha baj lenne, úgyis hamar kideríteném. Egyébként ha eljut megcsalásig a dolog, ott a párkapcsolatban is gondok vannak.

2015. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszindulatból mondom, de szerintem a bő 80%-uk igen. Legalábbis a munkahelyemen ezt veszem észre a férfiaknál. Azt pedig nem hiszem, hogy mindnek ronda/hárpia felesége lenne... sőt, kettőről is tudok, akitől már kaptam sajnos megjegyzéseket, hogy nekik pl. fiatal feleségük és pár hónapos kisbabájuk van otthon... felfordul a gyomrom az ilyen emberektől, nem is értem hogy van arcuk egyáltalán megpróbálni flörtölni így, de mindegy...


Nők oldaláról az én környezetemben jobb a helyzet, náluk jóval kisebb arányban figyeltem meg, hogy flörtölnének a házasságban élők. Bár hozzáteszem, a legtöbb női ismerősöm kisgyerekes anyuka, nekik kisebb gondjuk is nagyobb annál, minthogy a flörtölésen járjon az eszünk.

2015. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 kolléganőm közül konkrétan 3 csalja a férjét titokban. Mindennapos téma, hogy ki mikor mit csinált, sőt előfordult nem egyszer hogy egymásnak adták az alibit egy-egy találka alkalmával. 3 éve dolgozok velük és 1x nem buktak le. Engem mondjuk nem érdekel mit csinálnak, jóban vagyok velük, de azért sajnálom a férjeiket, mert nagyon rendesek, segítőkészek.
2015. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"esetleg erotikus célzatú ugratásnál többet nem nagyon szoktam"


"De volt aki félreértette már."


Álljon meg a menet! Azért ne a nő, vagy akár a férfi legyen a hülye, ha egy-egy ilyet "félreért".


Tapasztalatom szerint az ilyen ugratások leginkább arra szolgálnak, hogy az illető felmérje az esélyeit a másiknál. Pozitív visszacsatolás - a magas labda leütése - esetén pedig előbb-utóbb szexbe torkollik az évődés.

2015. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es szerintem ez hülyeség, mármint nekem pl az alaptermészetem, hogy flörtölgetek. Párom ismer, tudja milyen vagyok és, hogy ezek a beszólogatásaim inkább csak ugratások, mint komoly dolgok. Sokszor női kollégáknak is beszólok szexuális jelentéssel bíró dolgokat, de már ismernek. Flörtölni szinte mindenki flörtöl és azt tapasztalom többet flörtölnek a nők csak sokszor észre se veszik magukat. Akár boltban, bankban dolgozik egy nő, értékesít, vagy bármi más munka sokszor használjuk úgy a nőiességünket, hogy azt észre sem vesszük de a férfiat flörtnek gondolhatják. Az előző munkahelyemen pl az ügyfeleim 90%-a férfi volt, pedig nem csináltam semmit csak határozottan kiálltam eléjük, kedves voltam, egy-két dícséretet, kedves beszólást elejtettem és nyert ügyem volt. Nem tettem semmi rosszat, ha úgy tetszik flörtöltem velük de párom csak mosolyog ezeken, őt nem zavarja, mert tudja, hogy nem kezdenék egyikkel sem.
2015. máj. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!