Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynád a férjed, ha lefogyna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a férjed, ha lefogyna?

Figyelt kérdés
A férjem egy családi tragédia miatt az egészséges táplálkozás megszállottja lett. Egyáltalán nem eszik húst, most éppen léböjt kúrát tart. A mackós férfiak tetszenek, a férjem is ilyen volt régen, most viszont már vékonyabb, mint én. Néha sportol, de így is a sovány kategóriába tartozik. Mit tehetnék, már egyáltalán nem vonz?

2015. máj. 31. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, nem csak a külseje miatt szereted,nem igaz?

Ő még mindig ugyanaz az ember. Mond el neki miért bánt a dolog.

2015. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, bár nem annyira tetszenek a vékony férfiak. De őt nagyon szeretem, nem számítana. Akkor is vékony volt, mikor megismertem, mégis beleszerettem. Most örülök, hogy kicsit összeszedte magát, kicsit meghízott, sokkal jobban néz ki így. De jobban szeretem annál, hogy ilyesmin fennakadjak.
2015. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
O elhagyna teged ha meghiznal?
2015. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"az egészséges táplálkozás megszállottja lett."

"Egyáltalán nem eszik húst, most éppen léböjt kúrát tart"


Ne keverjük a szezont a fazonnal.


Mond meg neki, hogy így nem látod őt vonzónak. Mond el neki, hogy ha így folytatja, akkor nem fog működni a kapcsolatotok. Ezek után a döntés az ő kezében lesz. Vagy visszatér a normális életvitelhez, a saját egészségéért, érted, kettőtökért. Vagy inkább a mostani dolgait választja, akkor tudhatod, hogy te nem érsz neki annyit, akkor nem is érdemes tovább erőltetni a kapcsolatot.

2015. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi estere sem, és ahelyett, hogy ilyen negatívan állnál ehhez az egészhez, te is követhetnéd a mintáját, hogy egészségesebb életmódra váltanál.

Te is elkezdhetnél sportolni és odafigyelni a táplálkozásodra, mert ezzel javíthatnál saját egészségi állapotodon (tudom, egészséges vagy, de ezzel csak jobb lenne neked is)


Nem azt mondom, hogy te is legyél vega, hanem, hogy egészségesebb étrendet kezdj el egészségesebb életvitellel, mint amilyen most. Te is lefogyhatnál, járhatnátok együtt pl. kocogni és mozogni.


De tényleg beszéld meg vele a dolgokat.

2015. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lásd vonzónak, és örülj a plusz 1-2cm-nek. :-)
2015. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!