Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férjes asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férjes asszonynak praktikusabb nagyon rövid és felnyírt hajat vágatni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt az esküvőnk. Akkor hát középig érő hajam volt. Esküvő után, anyukám és az anyósom többször is megjegyezte, hogy lassan le kéne vágatnom a hajam rövidre. Ezzel részben én is valahol egyet értek, mert mán unom a hosszút és változásra vágyom. Egy hete elmentem a fodrászhoz és levágattam fülig érő rövidre fazonra, de felül kicsit hosszabb maradt. Sokkal kényelmesebb mint a hosszú haj és a férjemnek is tetszik. Amikor ezek után voltunk a szülőknél látogatóban, anyukám és az anyósom mondták, hogy nagyon jól tettem, hogy levágattam, de ők úgy gondolják, hogy lehetett volna sokkal rövidebb is. Ők azt részesítenék előnyben, ha egész rövid fiúsra vágatnám a hajamat és hátul a tarkómat felnyíratnám. (Megjegyzem, hogy nekik is ilyen hajuk van már elég régóta.)

Én szeretném kipróbálni a rövid hajat, de fokozatosabban akarom levágatni és nem ilyen gyorsan. Anyum, jövőhétre már be is jelentett a fodrászához. Azzal győzköd, hogy tetszeni fog és minden szempontból kényelmesebb és praktikusabb a rövid haj. Be akarom vállalni, de úgy gondolom, hogy korai. Viszont az is tény, hogy jobban kinéznék asszonynak egy ilyen hajjal.

Szerintetek levágassam?

Keresgéltem videókat és valami ilyesmire gondoltak:

https://www.youtube.com/watch?v=IZUFqthUFNM



2015. jún. 21. 15:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél hasonlítani a nálad minimum 20 évvel idősebb nőkre?

Miért hagyod, hogy ők szabják meg most még csak a hajadat, később a ruháidat, a gyerek nevét, a férjeddel való szexuális együttlétek számát, az életedet?

Ha szerinted korai, akkor ne.

2015. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
96%

Miert gondolod azt, hogyha felesegul vett, akkor mar nem kell tetszeni neki? Ha a rovidhaju nok tetszenenek neki, akkor nem veled ismerkedett volna meg. Anyam 57 eves es meg mindig derekigero haja van. Apamnak is az tetszik. O nem az anyjanak es anyosanak akar tetszeni.

Ugyhogy jo uton haladsz, hogy elhagyjon. Majd el is fogsz hizni, mert anyuka is olyan..? Jusson eszedbe ez, amikor sopankodsz, hogy megcsalt es elhagyott. N

2015. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
pfff... ez gáz.
2015. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Az asszonyos nektek a kevésbé nőies szinonimája talán?


Sose fogom megérteni azt, aki csak azért mert férjhez ment, rögtön le is akarja vágatni rövidre a haját.

Más az, ha mindig is az volt életed vágya, hogy fiús fejjel szaladgálj, na de kényszerből, megfelelési vágyból?


Arról nem is beszélve, hogy számomra a rövid minden, csak nem praktikus. Többször kell vele fodrászhoz járni, könnyebb reggelre elaludni...

2015. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha le akarod építeni minden nőiességed csak mert megházasodtál, akkor hajrá. Aztán majd ne csodálkozz, ha a férjed elkezd lassan kevésbé érdeklődni irántad.
2015. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Én bár fiatal lány vagyok úgy gondolom, hogy egy gyönyörű hosszú haj a nőiesség éke és mindent megadnék azért, ha nekem is képes lenne hosszúra megnőni a hajam, de sajnos csak mellig nő meg. Nem értem azokat a nőket, mikor a praktikussággal érvelnek, mikor ott van a hajgumi. A rövid hajat nem tudod visszavonni, de a hosszúval rengeteg mindent lehet kezdeni, ha idegesít pedig felkötöd.
2015. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
A házassággal de még a gyerekszüléssel sem szűnsz meg nőnek lenni. Vonzónak és izgatónak kell lenned a férjed számára (ahogy neki is ugyanerre kell törekednie) . A házasság egyik alappillére a vágy és a szerelem. Akkor változtass a külsődön ha neki akarsz tetszeni. Az meg, hogy mások mondják meg, hogyan kellene kinézned egy vicc..
2015. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
94%

Ha most cinikus lennék, akkor mondanám, hogy igen, vágasd rövidre, használj hajcsavarókat, és otthon szigorúan csak virágmintás nejlon otthonkát hordj, mert az való egy feleségnek!


Elborzadva olvastam a kérdést. Milyen alapon mondja meg neked bárki is, hogy hogyan kellene kinézned?! Úgy nézel ki, ahogy neked jólesik, ahogy jól érzed magad a bőrödben!!! Ez minden párkapcsolat alapja: hogy ÖNMAGAD maradj! Ha már most kényszeresen meg akarsz felelni a külső elvárásoknak, akkor nagyon rosszul fogod érezni magad pár év múlva!


Egyébként olyan nincs, hogy egy asszonynak hogyan kell kinéznie... én például akkor növesztettem meg a hajam, amikor férjhez mentem és azóta is hosszú, max. állig vágatom, de utána hagyom újra megnőni. Még soha senki nem mondta, hogy ez nem elég asszonyos, de ha mondaná, valószínűleg elküldeném melegebb éghajlatra.

2015. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
az arcod és a fej formád engedi ezt a hajat? és te abba jól éreznéd magad? ha igen akkor hajrá!!! ne anyu és mama mondja meg ,hogy te milyen haj koronát viselj!
2015. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem praktikusabb egy rövid frizura. Hidd el, hogy sokkal kényelmesebb is. Nekem is hát középig érő hajam volt. Azóta van rövid hajam, amióta férjnél vagyok. 24 évesen mentem férjhez és az esküvő után egy héttel már le is vágattam jó rövidre. Sokkal jobban szeretem mint a hosszút. Egyrészt mert nem kell vele annyit foglalkoznom, másrészt pedig kicsit komolyabb külsőt kölcsönöz.

Mellesleg amúgy is kilógtam volna a sorból, mert nálunk minden nő rövid hajú.. anyukám, nővérem, húgom.

2015. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!