Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszú távon boldogan élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon boldogan élni különböző igényekkel szeretkezés terén?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki már pár éve együtt él a párjával és különböző a vérmérsékletük szeretkezés terén, tehát az egyik két naponta szeretné, a másik heti egyszer pl?


Milyen megoldást találtatok, mennyit veszekedtek rajta?

Le lehet élni így boldogan együtt egy életet?



2015. júl. 8. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
hát... sokat sportoltam, megcsinált kézzel és szájjal, de egy idő után sajnos semmi sem volt jó, szét is mentünk.
2015. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked heti egyszer jo, neki ketnaponta, azaz heti haromszor, egyezzetek ki a heti kettoben. Igy mindketten kicsit alabbadtok a masik kedvere teve.
2015. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakoriságban még össze lehet csiszolódni, de ha az egyik félnek olyan vágyai vannak, ami a másik félnek nyűg, abból nem szokott jó kisülni hosszú távon.
2015. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

A kérdésben ki a nő és ki a férfi?

Szerintem minden párkapcsolatban óriási felelőssége van a nőnek szex terén, hogy időről időre meg tudjon újulni. De ez csak az én véleményem.

2015. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjemnek heti 4-5 is beleférne,nekem van,hogy 2 hétig sem hiányzik,aztán egy hétig mindennap kívánom,szóval elég össze-vissza,de ahogy megfigyeltük ez teljesen a hormonoktól függ,ő elfogadta ezt így,talán azért mert tudjuk az okát,és nem variál,hogy talán azért nem kívánom amikor nem kívánom,mert nem szeretem,vagy megcsalom,vagy egyéb más hülyeség.Soha nem volt ezen sem vita sem veszekedés.Nagyon fontos a kommunikáció,és a tolerancia,mint általában mindenben.
2015. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és igen,lehet így élni boldogan :) Főleg,hogy a szex olyan élményt ad mindkettőnknek,amikor éppen van,hogy hihetetlen:)))
2015. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!