Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek elfogadható, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható, ha a férjem napi rendszerességel a kocsmába jár ebéd után kávét inni, és heti egyszer beül sörözni?

Figyelt kérdés

családos apa, két kisgyerek apukája.

kell ezen aggódni, vagy elfogadható?


2015. aug. 28. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kocsmába kávézni? :D A sörözéssel nincs gond, kávézni meg találhatna valami igényesebb helyet is, de amúgy szerintem azzal sincs.
2015. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Estienne ***** válasza:

Nem hiszem, vágyik a társaságra gondolom és a kocsmákban mindig van valaki :D Apám is sokat vitt engem gyerekkoromban kocsmákba miközben kávézgatott én ittam a kólámat meg autószimulátoroztam, mégis ember lett belőlem.


Az ember társas lény, amíg nem alkoholizál rendszeresen és marad ki éjszakákat, addig nem kell aggódni.

2015. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát igazábol inkább presszo, csak én hivom igy. Én nem szeretem, hogy napi rendszerességgel csak ott issza meg a kávét. a sörözés heti 1 szer nekem is belefér, mert soha nem jön haza részegen, csak a napi szintet, hogy mindig egy helyre jár.
2015. aug. 28. 19:19
 4/19 anonim ***** válasza:
Én olyan helyen nőttem fel, ahol nem létezik kávézó, illetve összeolvad a kocsma fogalmával. Napközben kávézni járnak az emberek, este piálni. Ott ez teljesen elfogadható, heti egyszer pedig mértékkel nem árthat meg a sörözés sem. Ha mondjuk nagyobb városban kocsmába jár kávézni, akkor viszont jobban megválogathatná a helyet. Mindazonáltal biztos oka van annak, hogy oda jár (társaság, jó a kávé, közel van, stb.), és abban még nincs semmi elítélésre méltó, hogy beteszi a lábát ilyen helyekre.
2015. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ö is azt mondja, hogy az ismerösei, barátai is járnak oda, hozzánk közel van, csak én mégis ugy gondolom, hogy vajon nem a pultos miatt jár oda?(rátértem a lényegre) ami aggaszt.
2015. aug. 28. 19:22
 6/19 Estienne ***** válasza:
100%
Nagy titok, férfi embernek törzshelye van. Nem kell ezt túlbonyolítani, megszokunk egy helyet és oda szeretünk járni.
2015. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Estienne ***** válasza:
Lehet a pultos miatt is, hisz a pultosoknak az a dolga, flörtöljenek a vendégekkel minél jobban szeressék azt a helyet. De piszok nehéz ám felszedni egy pultos csajt :D
2015. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
azért szerintem az utolsó mondatod nem igy van. nem egy nöt ismerek, hogy ott akaszkodott nös, családos emberre.(nem ez a kocsma, de lényegtelen. persze ahhoz is két ember kell.
2015. aug. 28. 19:29
 9/19 Estienne ***** válasza:
Persze, nem lehetetlen. Kérdés az, megbízol-e benne? Ha meg, akkor hagyj kávézzon ott, nem fogja a bárpulton leteperni. Ha meg nem bízol benne, akkor meg el tudja intézni a megcsalást máshogy/máshol is...
2015. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
tudom, ebben is igazad van. ha az a célja, nyilván keres lehetöséget, de bennem akkor is ott lapul a kisördög. kicsit féltékeny tipus vagyok
2015. aug. 28. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!