Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, a ti férjetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, a ti férjetek is megnézi a nőket esetleg többet is elképzel velük?

Figyelt kérdés
Az én férjem is megnéz más nőket és bevallotta nekem,hogy van hogy pár másodpercig is elképzeli velük a szexet. Hát nem esett ez valami jól,de azt mondta,hogy nem szokott neki felállni,meg ez csak pár másodperces nézés nála. Csak rám áll fel,mert engem szeret. Vélemények? Attól még tényleg szeret,hogy ilyenrket tesz? Csak kicsit rossz érzés,mert úgy érzem "megcsal" ezzel,de legalább őszinte. Én eddig csak róla fantáziáltam,nagyon lelkis vagyok,nem tudok másra úgy gondolni,cssk arra akit szeretek.

2015. szept. 2. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi, fel is áll neki más nőkre csak látta, hogy ezt már nem mondhatja el neked. (Meg nyilván nem akkor mikor csak rápillant valakire.)

Nem vagyok feleség, de én is a barátom is meg szoktuk nézni ha valaki tetszik és néha gondolunk úgy is másra. Gondolom a múltkor is te írtál ki kérdést erről.

2015. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es,de neked ez amúgy tök természetes? Mármint ha feláll neki más nőre is? Nekem ez már kb megcsalásos,olyan mintha akarná,csak azért nem teszi meg,mert szeret,de amúgy megtenné.
2015. szept. 2. 15:17
 3/13 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy rám meg megsértődött,mert hogy helyesnek találok valakit,de semmi több. Rajta kívül egy pasira sem tudok úgy gondolni,nekem érzelmek kellenek hozzá.
2015. szept. 2. 15:20
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem a férfi állítja fel magának szándékosan, ez egy automatikus reakció, közelében sincs a megcsalásnak.

Ez nem csak nekem természetes, hanem úgy általában az, tudod így működik a férfi test.


"olyan mintha akarná,csak azért nem teszi meg,mert szeret,de amúgy megtenné"


Igen, de mi is ezzel a gond? :D Nem elég jó indok a nem megcsalásra az, hogy azért nem teszi, mert szeret? Mi másnak kellene visszatartania?

2015. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán néz meg más nőket. Legalábbis én még sosem vettem észre az elmúlt 11 évben. Hogy egyébként mire gondol..fogalmam sincs. De szerintem minden pasinál előfordul, hogy megnéz egy-egy csinos nőt és adott esetben tovább is kalandozik a fantáziája. amíg csak fantázia..nincs ezzel semmi baj. Úgysem tudjuk irányítani, hogy mire gondoljanak, szóval teljesen felesleges ezen vergődni. 30/nő
2015. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
94%
A férfiak így működnek.Nekem se esik jól,de elfogadom hiszen engem imád.
2015. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk az az udvariatlanság, a tiszteletlenség, sőt a bunkóság kategóriájába tartozna, ha valamelyikünk a másik társaságában nem rá figyel, hanem egy másik nőre, vagy férfira csorgatja a nyálát feltűnően, mint valami bamba majom.

Más kérdés, hogy egy feltűnő szépségen szerintem egy-egy pillanatra a legtöbb embernek megakad a szeme.


Arra viszont kíváncsi lennék, hogy lehet valakivel a szexről fantáziálni csak pár másodpercig? Annyi idő alatt le sem vetkőzteti képzeletben. :D

2015. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Úgy pár másodperc ez,hogy ezeket a nőket az utcán látja.
2015. szept. 2. 15:31
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Osztom a 7-es kommentelő véleményét.


Kedves kérdező!

Igaz férfi vagyok,de megértem a problémádat.Szerintem ez bármelyik félnek rosszul esik fordított esetben.

De valószínűleg nem csak megnézi a nőket,hanem maszturbál is más nőkre mikor egyedül van és megnéz egy videót.

De ettől még szeret és melletted van :)

F40+

2015. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bence_ ***** válasza:
73%

Megértem amit ő mond és Megértem, hogy fáj amit mondott.

Egy jó kapcsolatban ahol jól érzik magukat a felek ott nincs harmadik. Mert felesleges. Ha jól vagy akkor nincs hiányod.

2015. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!