Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy pár gyorsan, másfél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár gyorsan, másfél év ismeretség és járás után házasodott és rögtön jött az első gyerek. Vajon hosszútávon ez jelentheti azt, hogy halálra lett ítélve a házasságuk?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 20:09
1 2
 1/18 RRR ***** válasza:
66%
nem,szerencsére!!!
2015. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Te aztán egy igazán pozitív személyiség vagy!

1. Nem!!

2. Mi közöd a mások magánéletéhez?

3. Ne ítélj, mert megítéltetsz!


Szomszédoméknál nem is volt egy éves ismertség és házasság lett, azóta is együtt vannak, ennek már lassan 4 éve!!

2015. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem feltétlenül. Ha 20 évesek akkor talán, de ha közelebb a 30-hoz, akkor simán maradhatnak együtt, ha mindkettőnek már a családalapítás volt a prioritás és jól megvannak egymással. A nagy szerelemből házasodás sokkal neccesebb, mint az, amikor valami közös céljuk van.
2015. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok negatív személyiség, elképzelhető, hogy Te vagy az, kedves válaszoló, amiért negatív felhanot vetítesz egy viszonylag semleges kérdésbe, hisz nem tudod, miért kérdeztem. azért köszönöm :) utolsó : nagy szerelemből, hirtelen indíttatásból házasodtak. azt hogy érted, hogy az neccesebb ?
2015. szept. 14. 20:28
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Tudod, azért vagy negatív személyiség, mert ezt írod "Vajon hosszútávon ez jelentheti azt, hogy halálra lett ítélve a házasságuk?"


Még véletlenül se egy pozitív dolgot írnál, ááá.. az már az iskola magas foka!

Te egy gyerek megszületését már összekötsz azzal, hogy a házasságuk halálra van ítélve?

Normális felfogás ez? Szerintem meg nem!

Egy gyerek áldás!

Vagy számodra nem??

2015. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha szerelemből házasodnak, akkor simán lehet, hogy keresztülnéznek oylan problémákon, amik mondjuk 3-t év nagy szerelem alatt nem jöttek elő, de 10 éves távlatban, ahogy végleg kihűl a dolog, már elviselhetetlenek lesznek. Ha kisebb a szerelem, de szeretik egymást, jól megvannak, akkor reálisabban látják, valószínűleg nem mennek bele, ha valami akkora ellentét van amúgy bennük, meg nem is várnak csodát, jobban fogják egymást tolerálni. Mindkettőre van ellenpélda, de a nagyátlagnál az ismerőseim között meg neten ezt látom, aztán hogy mi van igazából...
2015. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
szállj már le rólam, totálisan félremagyarázod mind a kiírást, mind a szavaimat és még neked áll feljebb.. plusz : én az életben úgy csinálom, hogy ha vmit félreértek, akkor utúlag megkérdezem, hogy mit értettem félre, nem kezdek el pampogni még inkább..
2015. szept. 14. 20:43
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

A kérdésedet jól értelmeztem!


Az, hogy minden ilyen gyorsan történik az NEM jelenti a jövőben a házasság végét!!

De ezt már leírtam!


És miért lenne halálra ítélve egy házasság? Csak mert minden gyorsan történik? És..?? Úgy csinálják, ahogy akarják! Ennyi!

Ha meg nem te vagy az egyik fél, akkor meg miért zavar téged az, hogy nekik minden ilyen gyorsan ment?

Szeretik egymást és kész!

2015. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Én is ismerek egy párt, kb. ugyanígy, csak még gyerek nincs, de gondolom lesz jövőre.

Talán ha 1 éve ismerik egymást, és nyáron esküvő volt.

Megmondom őszintén, én nem várok ettől semmi jót. Túl nagy a láng az elején, ellobban hamar, aztán ha felébrednek jöhet a válás...

Szerintem minimum 4-5 év ismeretség, járás, együttélés kell egy esküvő előtt.

2015. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, én is hasonlóan érzem a dolgokat, kíváncsi vagyok, a Ti ismeretségei körötökben vagy saját életetekben miylen tapasztalataitok vannak erről a jelenségről. Persze tudom, általánosítani nem lehet.
2015. szept. 14. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!