Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az emberek általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek általában azzal házasodnak, aki épp akkor a párjuk, amikor megérnek a házasságra, de nem feltétlen életük legnagyobb szerelme?

Figyelt kérdés
Szóval pl. lehet, hogy a tiniszerelmét jobban szerette, mint azt, akivel házasodik, csak a másikkal "rosszkor" találkoztak.
2015. szept. 17. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Mi az hogy jobban szerette ?

A szeretet nem merheto es aki vagybol vagy nagy szerelem heveben lila kodbe hazasodik annak rossz alapra teszi az eletet.

2015. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy az ember élete legnagyobb szerelmével házasodik vagy azzal, aki akkor a szerelme, amikor éretté válik a családalapításra.
2015. szept. 17. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Ritka, hogy a tiniszerelmek a legnagyobb szerelmek, persze ilyen is előfordulhat.

A házasság nem feltétlenül mindig nagy szerelmen alapul, de van, amikor igen.

Nem igazán tudok erre konkrétumokat mondani, van ilyen is, olyan is. Az általam ismert emberek közül a legtöbben szerelemből házasodtak.

2015. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, az számomra sem kérdés, hogy a nagy többség szerelemből házasodik , a kérdés az, hogy vajon az a szerelem, akivel házasságra lép, a legnagyobb szerelem-e az illető összes addigi szerelme közül.. vagy "csak" az biztos, hogy annál a szerelemnél tart életkorban , életfelfogásban, érettségben ott, hogy családot akarjon alapítani.
2015. szept. 17. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre sem lehet általánosítani. De a tiniszerelmek ritkán nagy szerelmek. Vagyis nagynak tűnnek akkor, de el is lobbannak. Vannak természetesen kivételek is, de közülük sokan ki is tartanak egymás mellett és már fiatalon összeköltöznek, vagy összeházasodnak.
2015. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor tudod meg, ha minden egyes embert megkérdezel:-) Én személy szerint életem egyetlen szerelméhez mentem hozzá, mert ugyan voltam korábban kapcsolataim, itt-ott fellángolás is, szerelmes sosem voltam senki másba.

Sajnos sokan inkább megalkudnak, és azt választják aki épp ott van, de nem tartják az igazi szerelmüknek. Ha én nem találtam volna meg a szerelmet, inkább nem házasodtam volna, mintsem egy langyos, semmilyen kapcsolatból házasság legyen.

2015. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezen énis elgondolkoztam már, és szerintem jó esetben találkozik a kettő, rossz esetben meg csak jókor van jó helyen az illető akihez hozzámennek. Ugyanakkor hiába tudom hogy pl a kettővel ezelőtti páromat mennyire őrülten szerettem, ha logikusan végiggondolva meg tudom hogy nem működött volna. Szóval azt gyanítom hogy életünk legnagyobb szerelme nem mindig alkalmas arra hogy az egész életet leéljük mellette házasságban, hiába szeretjük.
2015. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Páromnak volt előttem egy nagy szerelme, akivel mondhatni, "túl korán találkozott". Én viszont úgy gondolom, és ebben egyet is értünk, hogy a mi kapcsolatunkhoz fel kellett nőnünk, egyáltalán nem biztos, hogy az exével most jó lenne, vagy jobban szeretné, mint engem.

Persze vannak, akik érzik, hogy ketyeg az óra, ezért beleugranak egy házasságba, de inkább arról van szó, hogy az az első (tini)szerelem ha tényleg annyira nagy lett volna, akkor kibírná a megéréssel járó változásokat. Így az a nagy szerelem lehet nem is volt annyira mély/komoly, mint amennyire intenzív, és ahogy évek távlatából tűnik.

2015. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltak szerelmeim, de csak egyhez ragaszkodtam, és a férjem is ő, a többihez akkor sem mentem volna hozzá, ha hosszabb ideig, vagy később lettünk volna együtt, nemhogy még gyerekt is vállalni velük.


Biztos vannak, akik megalkuvásból, vagy megszokásból házasodnak, lehet pl. az életkor és a gyerekvállalás is ok, de nekik szerintem a gyereknevelés párként, egy csapatként nem lehet könnyű.

2015. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen, főleg a férfiak.
2015. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!