Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon fura, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura, hogy miután eljegyeztek, a szex egyre jobb? Pedig azt mondják, hogy házasság után ez egyre rosszabb, és utána már nem is lesz. Mennyire gyakori, hogy valóban rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Ráadásul szabadabban érzem magam, már nem félek annyira a megszakításos védekezés esetleges következményétől.

2015. szept. 28. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Azért ne bízd el magad!

Ma a srácok bárkit eljegyeznek, hogy egy (párszáz) jót dughassanak!

2015. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:D
2015. szept. 28. 14:15
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Az eljegyzés még nem házasság...

Most nagyon boldog vagy és emiatt ia jobb a szex. A házasság mindennapjaiban sem kell felélenül rosszul éreznéd magad, de a rutin és a napi hondok könnyen libidó-gyilkosokká válhatnak

2015. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért lennék ostoba v provokatív.. a mienk is ellaposodott már az 5 év alatt, mégis mindig felturbóztuk.
2015. szept. 28. 14:30
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Akkor meg tudod milyen ez, laposodik, turbó, laposodik, turbó, addig megy így míg az egyik meg nem unja és kilép belőle. Semmi különbség egy házasság meg egy együttélés között.


Ha különösen kompromisszumkész a pár, akkor akár 100 éves korukig nyomhatják ezt.

2015. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha már egyszer ellaposodott, akkor a turbó után még hamarabb jön a következő ellaposodás. Az ismeretségi körömben majdnem 100% azon esetek aránya, amikor rosszabb lett a házassággal és/vagy az együttéléssel a szexuális élet.
2015. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én meg ismerek olyanokat, akik jól megvannak. Örülök, h találtam valakit, aki nagyon hasonló, mint én. És igen, tudom hogy van ez, laposodás, majd turbó, és azóta is turbón van. Hullámvölgyek pedig mindig is lesznek.
2015. szept. 28. 14:57
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Az eljegyzés még nem egyenlő a házassággal. :)

Amúgy meg pár függő kinél lesz unalmas házasság után... Van, akinek már előtte is az. :D

2015. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Most mivan??

Az előző kapcsolatod volt 5 évig és ez most egy új ahol eljegyeztek?

Ha ez új akkor ebben nincs semmi extra, ez csak eljegyzés majd évek múltán beszélj erről.

2015. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, ez tart 5 éve, és most jegyeztek el. Csak az a furcsa számomra, hogy házasság után mindenki rossz dolgokról számol be... és ettől kicsit félek. Ebben nem tudom, hol a polgárpukkasztás...
2015. szept. 28. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!