Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lenne az kisebb rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne az kisebb rossz, ha egy nő titokban másik férfival csinál gyermeket mert a férjével nem jön össze mint ha a férfi elválik a meddő feleségétől és új feleséget keres magának?

Figyelt kérdés

Néhány kollégiumi haverral beültünk egy pub-ba és beszélgetésbe elegyedtünk egy nő társasággal. Az egyik csaj elkezdte szidni a nővére expasiját aki azért bontotta fel az eljegyzést, mert kiderült, hogy a nő meddő és örökbe fogadni sem akar. Majd elkezdte szajkózni, hogy "mekkora önző szem#tláda" az a férfi aki elhagyja a nőjét azért mert gyereket szeretne, de a nő nem tud teherbe esni. Én megkérdeztem, hogy miért lenne az? Talán félre kéne lépnie és a szeretőjének gyereket csinálni? Szerintem épp így tisztességes, mert nem csalja meg, nem veri át a nőt. Van egy nagyon fontos dolog amiben nem tudnak dűlőre jutni, jobb, hogy össze se házasodtak. Erre azt a választ kaptam, hogy igenis önző, inkább mondjon le a férfi arról, hogy gyerekei lesznek.

Gondoltam megérdeklődöm, hogy fordított esetbe mit gondolnának ezek a nők ezért megkérdeztem, hogy mit csinálnának, ha nagyon szeretnének gyereket, de a férjükkel nem tudnák összehozni. Azt válaszolták, hogy félrelépnének addig amíg teherbe nem esnek, a férjüknek pedig azt hazudnák, hogy ő a gyerek apja. Mondtam nekik, hogy ők az igazán önzőek ha így gondolkodnak, mert megcsalják és átverik a párjukat ahelyett, hogy szakítanának és keresnének egy másik férfit. Ezt ők zokon vették és olyanokkal érveltek, hogy egy gyereket nagyon akaró nőnek mindent el kell nézni, az nem is igazán megcsalás, ha a nő azért teszi, hogy teherbe essen, az impotens férfiaknak el kell viselniük, hogy más gyerekét nevelik, a feleség anyai örömeiért simán hazugságban lehet tartani a férjet és hasonlók. Mi ezt inkább nem kommentáltuk, felálltunk és elmentünk.



2015. nov. 9. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltérőek az igények egy kapcsolatban, főleg ha családalapításról van szó, akkor semmi értelme együtt lenni.

Ilyen esetre jó kompromisszum lehetett volna az, hogy örökbe fogadnak. De ha a nőnek ez sem jó, a férfi miért legyen vele ha ő meg szeretne apa lenni?

Fordítva is, ha a nő akar gyereket de a pasas nem, akkor nem mással kell feldurrantatnia magát, hanem kilépni a kapcsolatból és keresni valakit akivel közösek az igények.

2015. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Kettősmérce. A lényeg, hogy mindig a nőnek legyen igaza.
2015. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
az ilyen nem igazi nő és anya, hanem egy önző ribi, aki csak a saját vágyait és érdekeit tartja szemelőtt.
2015. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Most akkor még meg kell simogatni a pasi buksiját, hogy ügyes volt vagy mi? Szerintem az az alap, hogy őszinte az ember. Bár a nő iránti szerelme nem volt valami hű de nagy, ha képes azért elhagyni, mert beteg és nem lehet gyereke. De a nőnek jobb is ha megszabadul egy ilyentől.


Szerintem akinek egy nem létező gyerek a fontosabb, akkor nem szereti igazán a párját.

Nálunk is ez a helyzet, a férjemnek egyértelmű volt, hogy velem marad. Ez pár éve volt. Nemrég ő is megvizsgáltatta magát, és kiderült, hogy minimális az esélye a gyerekre. 5%-ot mondott neki a doki. Szóval mi kettesben maradunk.


Csak aztán nehogy visszanyaljon a fagyi a férfinak, és kiderüljön, hogy hiába hagyta ott az asszonyt, mert neki se lehet gyereke.:) Akkor nehogy eszébe jusson visszakuncsorogni magát, ha majd nem kell az új nőjének így.


Viszont, az is hülyeség, hogy egy mindenáron gyereket akaró nőnek mindent el kell nézni. Nem kell.

2015. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Rengeteg ilyen sztorit hallottam, a pasi mindig a rbnc mellett maradt, szóval ez hiszem, hogy nekik ez kicseszés. c
2015. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez két nagyon kulonbozo felallas. Biologiai oldalrol es ezert nem is osszehasonlithato.(egy meddo ferfi (az impotens az nem meddo feltetlenul ez fogalmi keveredes!) Ha masnak csinal gyereket, akkor az a gyerek nem fog az o es a parja kapcsooataba bekerulni. Pl. Lemond e az edesanya rola? Persze van valahol beranyasag, nalunk orokbefogadas, de a legritkabb hogy egy pasi felcsinal vakait es azt a gyereket fogadjak orokbe...).

A no azonban teherbe eshet mastol es szulhet maganak es a parjanak. De ha ezt titokban teszi akkor duplan is szemetseg (egyreszt a parjaval szemben), masreszt a "spermadonorral" szemben. Raadasul eleg valoszerutlen, hogy a ferfi nem tud a sajat meddosegerol a no meg tudja hogy meddo a ferfi es ezert mashoz megy.

Szoval nagyon teoretikus es ezert nem eletszeru barmelyik oldalon is allast foglalni.

Tudom a kerdes arra vonatkozott, hohy a meddo no elhagyasa szemetseg-e, de ez meg megannyira se osszehasonlithato, mert teljesen masrol szol. Itt azt lehetne osszevetni, h egy parkapcsolatban melyik a nagyobb bunkosag a meddo ferfit otthagyni vagy a meddo not? De ekozott egyenloseg van.bunkosag akkor, ha elotte megbeszeltek, hohy akarnak gyereket, ha megsem jon ossze, akkor orokbefogadnak vagy belenyugszanak es ezek utan a meddoseg kiderulesekor a nem meddo fel kozli na inkabb szevasz a tok akar orokbefogadni vagy a tok akar gyereknelkul marafni. De ez is ertheto, hiszen sokaknak alapvetoen ott az igenye a gyerekre. Es a gyerek iranti vagy az evek alatt valtozhat is. Sok parkapcsolat ramegy a nem jon a gyerek temara sajnos.


A fenti esetben a no megmondta nem akar orokbefogadni. A volegeny meg lelepett. Sorry. Joga volt hozza. Ez sokkal fairebb, mint mastol felcsinaltatnia magat egy nonek. De fenntartom nem osszevetheto, mert ez szandekosan megfontoltan nagyon ritkan jon kepbe ugy hogy a ferfi meddo es ezt elnezi.

2015. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Jól tettétek, hogy otthagytátok őket. Slusszpoénként még a fejükre öntöttem volna a sörömet is.
2015. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:
91%

A feleségemnek se lehetett gyereke, én meg nem is igen akartam.

De ős szorgalmazta az örökbefogadást, - életem legjobb döntésének tartom.

Ha az a nő nem akar gyereket, a férfi meg igen, akkor eléggé nyilvánvaló, hogy el kell válniuk, ebben nincs köztes megoldás.


A fordított fiktív eset eléggé fiktív... a dolog úgy kezdődik, hogy először a férfi termékenységét vizsgálják, mert az sokkal egyszerűbb. Tehát, ha kiderült volna, hogy nálam a bibi, és mégis teherbe esik az asszony, azért az eléggé egyértelmű helyzet a váláshoz.

2015. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Belefutottatok egy csapat femináciba. Ők is csak a nők felsőbbrendűségét hirdették. Szálka, gerenda a szemben esete.
2016. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!