Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon keveset tudunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon keveset tudunk együtt lenni a férjemmel, más hogy viseli ezt, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

6 órakor kel, 6.25-kor megy el itthonról, 16.50 körül ér haza. Viszont én meg 7.30-kor megyek el és 19.00 körül érek haza. Kivéve a pénteket, én akkor itthon vagyok. Ez még annyira nem is lenne vészes, de heti 1x ügyel, ami azt jelenti, hogy 6.25-kor elmegy és másnap reggel 9 körül ér haza, kivéve ha beosztják műtétre, mert akkor akár du. 2-3 is lehet, mire hazaér.

Most reggel megint elment, holnap reggelig bent van, de én meg ugye 7-kor érek haza, hullafáradtan.

Azt hiszem kezdek depis lenne, már este is bőgtem és most is pityergek...

Más hogy viseli el, akik alig tudtok együtt lenni?


2015. nov. 22. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben, csak akkor úgy volt, hogy amikor reggel elmentem (másik város) a férjem még aludt, mire hazaértem, már aludt. Ez ment 3 hónapig, és ott kellett hagynom a munkahelyet (helyileg nem volt munka) mert megkért rá, hogy inkább amíg nem találok a városban munkát, maradjak itthon (nem szorultunk rá a fizumra, de nem akartam itthon lenni) és maradtam 2 hónapot csak úgy, aztán terhes lettem, úgy már inkább elvoltam itthon, persze hogy sokkal jobb lett a kapcsolat, vártuk haza, puszival indult dolgozni, nekünk ez így bevált. Szerencsére lett munkám helyben végül. De utólag visszagondolva, ha úgy maradok az akkori munkahelyen, hogy nem is akarok változtatni, szerintem már elváltunk volna.
2015. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!