Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy férjeteknek szerelmet vallott egy jóval fiatalabb lány? Mit éreztetek, vagy tettetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogtam. Kicsit meglepődtem, de alapvetően ennyi volt a reakcióm. A férjem is (most 30, a lány 15, vagy akörüli) hasonlóan reagált, megköszönte az őszinteségét, de kedvesen visszautasította Ha mást csinált volna, akkor talán másképp reagálok én is. De mivel nem adott okot az aggodalomra... Amennyire én tudom, nem biztatta vagy bátorította a kislányt, ő csak simán plátói szerelemmel élt.
2015. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tennék...elég nevetséges lenne, ha ilyeneken felkapnám a vizet.

A férjem 25 éves rezidens orvos. Lehet találgatni hány "rajongója" van naponta.


Nem érzek semmit olyankor, azért lettem én a felesége, mert engem szeret. Innentől kezdve mindegy, ki akar bevágódni neki...


25-N

2015. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:
100%
Ha tudsz erről, akkor gondolom a férjedtől tudsz. Szóval minden rendben.
2015. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Igen!! Én annyira szerettem a párom hogy inkább félreálltam, hogy had legyen boldog azzal a jóval fiatalabb angyallal!! Hiszen megérdemli!!!
2015. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én akkori párom nagyon rettentő csúnyán kihasználta, alázta, a vége az lett, hogy én vigasztaltam a kislányt...sajnos még úgy meglehet őket vezetni
2016. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!