Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nincs sex mert a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sex mert a ferjem depresszios mivel a jobb csuklom eltort. Ezert mar kb 2-3 honapja nem kivanja a szexet es engem. Ez normalis?

Figyelt kérdés

A depreszio oka az hogy a csuklom eltort ezert aggodik de az is a baja hogy lefogytam egy kicsit(57kg). A masik problema az az hogy az utolso sex alkalmaval vmi feher pöttyök jelentek meg a makkján , nallam viszont semmi problema sem jelentkezett.

Neha azt mondja hogy nagyon aggodik miattam, maskor meg arra utal hogy tulsagosan lefogytam es a ferfiak altalaban a kicsit husosabbakat szeretik. Törodni se nemnagyon torodik velem mind a laptopon olvasgat.

Mar sokszor az az erzesem hogy ensem kivanom ot a nemtörödése miatt. (Amikor jol voltunk akkor is en voltam inkabb az aki jobban kivanta a szexet.)


Ez ugye nem normalis hogy a depressziora fog mindent ? Megcsalni nem csal meg de oszinten lehet jobban orulnek ha megcsalna mert akkor tudnam mi a kovetkező lepes de igy nem tudom mit tegyek ?.

(4eves hazasok 28eves)



#depresszió #nincsSex
2016. febr. 7. 10:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy depressziós? Akkor magával lenne baja, nem a csuklóddal (aminek nem tudom mi köze az egészhez), meg nem a súlyoddal.
2016. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a fehér pöttyök aggasztják inkább?

Egyszer a barátomnak is volt vmi hasonó, akkor kb. fél évig nem szexelt velem, nehogy vmi fertőző legyen és elkapjam. Elment bőrgyógyászhoz, aki elküldte urulógushoz, aki mondta neki, hogy igazából ez egy ártatlan bőrelváltozás, ami magától jött ki és nem kell vele semmit sem csinálni

2016. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 RRR ***** válasza:
100%

az elég nagy butaság a részéről

a testsúly miatti indokkal együtt


a pöttyök akármik is lehetnek,de meg kellene nézetni és neked is el kellene menni nődokihoz ,mert lehetsz beteg tünetmentesen is


megoldani csak együtt tudjátok ezt a problémát

ha nem partner ebben,akkor nagy baj van nálatok

28-évesen szexelnie kellene nonstop

el kell gondolkoznotok,hogy együtt van-e jövője a kapcsolatotoknak

2016. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek mindent depresszióként (ön)diagnosztizálnak.

Pedig ezer más oka lehet a problémáknak.Többet kellene beszélgetnetek.Együtt tölteni a szabadidőt,teljesen mindegy mivel csak együtt.

2016. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen egyutt akarnak enis tobb szabadidot tolteni de ö ilyenkor a csaladjat is bevonna mert "nincs mit csinaljunk".


Ö 32 eves de igyis ugy latom nincs olyan nagyon oda a szexert.


Lehet most pillanatnyilag azok a feher pottyok is zavarhatjak csak nincs ideje dokihoz menni az elfoglaltsag miatt. En ha jobban leszek elmegyek vizsgalatra csak addig meg van egy par hét.

2016. febr. 7. 10:50
 6/16 A kérdező kommentje:

A folytonos vitatkozasok is sajnos jelen van a kapcsolatunkban mert tul hamar felkapja a vizet es ö mindig ugy "elvan " a sajat kis eletevel de a legnagyobb baj hogy nincs kedve szeretkezni sem.

Egy ilyen allapotot meddig lehet kibirni ??

2016. febr. 7. 10:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a legnagyobb baj,hogy nem szeretkeztek.

Az is gond lehet,de vannak ott nagyobb bajok is és ha azokat rendbe hoznátok a szex is visszatérne a kapcsolatotokba.

Egy csuklótörés miért gátol meg ennyi mindenben?Ettől még nem kellene,hogy megálljon az élet.Teljesen felforgatta az életeteket ez az esemény,szerintem a dolgok mélyére kellene nézni.

2016. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

igen 7es igazad van neked is. Sajnos vannak dolgok amiket a ferjem a sexbe pl. nem akar mert visszafogodtabb ö ilyen és ezt elfogadtam , és ha csak ennyi lenne még mukodhetne minden jol,de sajnos nincs elegendő kedveskedes hanem helyette vitatkozas ö nem ért meg és nem is tesz erőfeszitest hogy megértsen , én sem ertem meg öt sokszor habar megprobaltam.

Szerinte én kellene változtassak a stilusomon es en valtozzak meg mert akkor minden olyan jo lenne -egyrészt az anyosom is ezt mondta hogy a stilusomon valtoztatni kellene de már nagyon elegem van.

2016. febr. 7. 11:35
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Kommunikációs képességetek mint átlagos 7 éveseknek. Gratulálok!

Legyél egészségesebb s visszanyered normális súlyod.

2016. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
En meg a te felfogasi képességednek gratulálok utolsó
2016. febr. 7. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!