Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt valaki, főleg nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, főleg nőkre gondolok, akiket szexuálisan bántalmaztakk, megerőszakoltak fiatal korukban és most házasságban élnek? Ha igen, akkor elmondták a párjuknak?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:
És meg arra is kíváncsi lennék, hogy igen, miért és ha nem miért?
2016. febr. 10. 22:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok se nő,és meg sem erőszakoltak, de szerintem nem árt elmondani.

Egy ilyen trauma már csak olyan,ha az ember feldolgozta, akkor is lehet bármikor sajnos visszaesés,akár emlékbetörés formájában.

Úgy gondolom,aki összeköti az életét egy másik emberrel,az komoly dolog,nem árt az ilyet elmondani.

2016. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feleségemet igaz nem gyerekkorában, de az előző pasija rendszeresen verte és erőszakolta, 2 évet szenvedett, mire el mert tőle menekülni, gyakorlatilag az első randin elmondott mindent... De én akkor már reménytelenül szerelmes voltam :D
2016. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elmondtam a páromnak.

4 komoly kapcsolatom volt,pár hónap után mindig felröppen a kérdés,hogy hogy veszítettem el a szüzességem.

5 éves koromtól 8 évig tartott.

A pasikat ez kvára nem érdekli!

2016. febr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok házas, szóval remélem nem baj, de én elmondtam. Joga van tudni miért nem akarok néha vele lefeküdni és miért bőgök annyit... A pszichológus már tervbe van véve, csak félek elmenni.
2016. febr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!