Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 25 eves no,42 eves 3 gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 eves no,42 eves 3 gyerekes ferfi hazassagahoz mit szoltok?

Figyelt kérdés
A no is tehetos, kulfoldon van par vallalkozasa, nem a penz miatt vannak egyutt.

2016. febr. 18. 23:05
 1/10 RRR ***** válasza:
100%

hála istennek,hogy szeretik egymást


amúgy meg meg a fene közöm van más ügyihez??

2016. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Ő dolguk. Nincs közöm hozzá.


(Régebben nagyobb, vagy hasonló korkülönbséggel is össze házasítottak embereket. A párom és köztem is 17 év van és hiedelmek ellenére, ami problémáink vannak, azok nem a korkülönbségből fakadnak.)

2016. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez az oldal arra van, hogy barmit megkerdezhessen az ember.

Senki nem mondta, hogy kozod lenne mas dolgahoz. 😊


2. Hany eve vagytok egyutt? Volt elozo hazassagbol gyerek?

Milyen problemak vannak inkabb?

2016. febr. 18. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Mit szólnék? Ha azt mondom a nőnek, hogy inkább jöjjön össze velem, mert korban jobban passzolnánk, összejönne? Nem. Egyáltalán van közöm két ember szerelmi életéhez, változna valamit is az életem, ha belepofáznék mások dolgaiba? Nem hiszem. :) Inkább próbálom a magam életét rendezni kisebb-nagyobb sikerrel, sajnos inkább csak kisebb.
2016. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oke, ertem a valaszokat.

Ti nem foglalkoznatok vele.

De picit sem botrankoztatna meg?

Vagy nem az jutna az eszetekbe, hogy a no a penzeert szereti a pasit?

2016. febr. 19. 01:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 2-es vagyok. Nem megbántani akartalak. Kérdezted, válaszoltam. Nem azt akartam sugallni, hogy fogd be, vagy hasonlók. Csak leírtam, hogy mit szólnék.

Mi 8 éve vagyunk együtt, 1 lánya van az előző házasságából 13 éves. Nálunk lakik.

A gondjaink inkább a gyereknevelés terén vannak. Nem értünk sokszor egyet. Aztán amikor engedek neki, pont az lesz a probléma, amit megjósoltam, hogy miért nem engedtem volna meg azt a valamit. És a gyerek anyja sem segít.

Plusz domináns személyiség vagyok itthon, mert mindent én tartok kézben. Páromat nem érdekli, ezért gyakran kel kiigazítanom, amit nem szeret. Békén hagyhatnám őket, de azzal csak nekem lenne több dolgom utólag és azt is hallgathatnám, hogy milyen nemtörődöm vagyok. Így mivel házi sárkány vagyok, gyakran tesz gyerekes dolgokat hogy "csakazértisénvagyokazalfa".

pl.: -Utólag szól, ha nagyobb összeget költ. Fűnyírót vett, ami nem hülyeség, de meg kellett volna beszélni. Sok más helye is lett volna a pénznek.

-Odaadott 20 ezer ft-ot a gyereknek, hogy vegyen magának új cipőt, mert lusta volt vele elmenni. A gyerek nem vett cipőt. Elköltötte másra a pénzt.

-Nem vallja be, hogy valamivel kapcsolatban meggondolta magát. Inkább próbálja bele beszélni az emberbe, hogy ő az elejétől kezdve így mondta.


Szóval, ha az a nő, akiről a kérdésedet kiírtad, csak a pénzéért menne hozzá a pasihoz, akkor is nehéz dolga lesz, meg akkor is, ha szereti. Akkor is, ha nem élnek velük a gyerekek.

2016. febr. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szép napot nekik. Mit szólnék? Nálunk is ez a felállás, csak gyerek nélkül.

Te a pár egyik tagja vagy??

2016. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen kapcsolatok nem tartanak sokáig.
2016. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Sok bajod lesz a kapcsolattal.

Fogadd is el és törődj bele, hogy sosem lehetsz első, mindig a gyerekei maradnak a legfontosabbak.

Pl. hiàba terveztetek el valamit, ha valamelyikért rohanni kell, beteg , mittomén, akkor nem kérdés, mit tesz.

Mindig a gyerekekhez kell igazodni.Pl. nyaralàs: akkor mehettek, ha a gyerek eltöltik az apjukkal a nyàri szünetben az arra szànt időt, stb...

2016. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Es mi van ha nekem is fontosabb lenne a gyerek, mint a gyertyafenyes Valentin-napi vacsora a Dunan? Nem vagyok egy hisztis no, aki mindig a sajat akaratat akarja ervenyesiyeni.


Az en apamnak fontosabb volt az uj csaja, mint a tesom es en, sokszor elofordult, hogy a megbeszeltek helyett 14 evesen a hajnal 3:30-as vonaton robogtam haza, mert o azt mondta megse jon ertem, vagy hogy nem is arra gondolt h teljesen bejon a varosba.

Vagy a nagy augusztusi viharok idejen huztuk a borondot haza, mert apu sose jott volna ertunk de mi buszuzzunk le Piripocsfalvara, a testverem a nagy tuntetesek idejen ment at a varoson...

vagy fizessuk mi a buszjegyet, mert. no nem engedi hogy adjon penzt.

Nyaralason: Ti mit vesztek? A no gyerekenek: Mit kersz? mi vasaroljunk a sajat penzunkbol, o meg megkapja amit ker.

Koszi.


En biztos nem lennek kepes ezt csinalni, mert tudom nekem milyen xar volt anno az uj no miatt.

2016. febr. 20. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!