Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet ezt a házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ezt a házasságot még menteni? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

A férjem kb két évvel ezelőtt belekerült egy adósság és hazugságspirálba. Rengetek tartozást halmozott fel, folyamatosan mindenről hazudozott. Azt mondta, hogy elintézett dolgokat(hivatalos, fontos dolgokat), így fogalmam sem volt arról, hogy egyre nagyobb szarba kever minket. Végül lebukott, minden hazugságára fény derült. Akkor teljsen vállszélességgel mellé álltam, hogy szeretem, majd rendehozzuk a dolgokat. Nagyon nehezen, de keztem elfelejteni minden egyes megalázó hazudozását.

Zokogva kért, hogy ne hagyjam el, mondta, hogy segítségre van szüksége, pszichológus. Pánikrohamai lettek.

Aztán én keresetem neki egy pszichiátert. Minden egyes héten órákon át beszélgettünk arról, hogy mi volt a terápián, mikről volt szó... stb. Órákon át, részletesen elmesélt mindent.


Na, hétfőn jött egy telefon, amiből kiderült, hogy nem intézett el megint egy hivatalos ügyet. Aztán nyomban kiderült egy másik jogi dolog elmulasztása is. Végül már tudtam, megint minden hazugság. Felhívtam a rendelőt, ahol még nem is hallották a férjem nevét. Megint átvert, és úgy hazudott, mintha könyvből olvasná. A naptárban ott volt felírva, mikor kell terápiára mennie. Egyszer az épület előtt találkoztunk, szóval teljes mértékben megvezetett.

Kommunikálni nem kommunikál velem, mert csak egyszavas válaszokat kell NEKEM KIHÚZNOM BELŐLE. Borzasztóan fáj, borzasztóan összetörte a szívemet. Nem tudom, hogyan tovább.

N/31



2016. jún. 29. 13:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Azt nem értem miért vagy még vele, engem az ideg szétvetett volna már.

Tudod mi a legnagyobb probléma?

Az ha házasok vagytok és tartozás van akkor az közös, nem csak az övé. Ha most elvállnál és tartozások vannak akkor annak a fele a tied. Ha ő neki olyan kedve lesz, hogy nem érdekli ez a tartozás, akkor neked kell az egészet rendezni, ha gyorsan új adóság mentes életet akarsz kezdeni. Vagy lehet pereskedni, ami megint egy csomó pénz az ügyvéd zsebébe, döntse el aki tudja melyik a jobb.

2016. jún. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
mintha az én történetemet olvasnám. nekünk a vége szakitás lett, egyszerüen a sok hazugsága megmérgezte a kapcsolatot, távolodni,undorodni kezdtem tőle. vonzalom elmult, én is idegroncs voltam mellette. voltak nálunk durvább helyzetek is,de kiirni nem szeretném nyilvánosan. sokan inkább azt kérdezték, miért huztam mellette ennyi ideig. hülye voltam, utolag rájöttem. Es tudod mi az érdekes? otthagytam őt, és megnyugodtam. nélküle jobb volt és az életem is. mint lelkileg,idegileg, mindenhogy jobban lettem. bármi kérdésed van,privátba légyszi. ott mesélek más dolgokat is ha gondolod.
2016. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Atya eg, mintha az en paromrol irnal. Nalunk a ferjem es anyum is ugyanilyen, es a lanyom is kezdi... nem hiszek a horoszkopban, de mindharman az oroszlan jegyben szulettek... en mar ott tartok, hogy nem tudok meglepodni semmin es nem is idegesitem magam rajta. Az itthoni dolgokat teljes mertekbem en intezem, csekkek, kocsi, biztositasok, minden. En mar csak szinte lakotarskent nezek ra. Beszelgetni nem lehet vele, mert igenye sincs ra. Veszekedni ugyszinten nem lehet vele, mert ha van valami max en szovegelek meg osztom az eszt o meg hallgat, max helyesel. Egy idobe azt hittem van ertelme annak hogy tepem a szam es magyarazom neki a dolgokat, de le se ... ja. Neki eleg annyi hogy haza jon a melobol, megissza a kis soret, bekajal es nezi a tevet. Az itthoni dolgokert, pl hogy szereljen meg egy fiokot 2 evig konyorogtem neki. Ert mindenhez, masoknal elvallal munkakat de itthon semmi. Eljezdtem szakembereket hivni, errw kiakadt hogy minek fizetek masnak mikor obis meg tudja csinalni. Te is vagy szakitassz vele, vagy megturod es elviseled ilyennek es elfogadod hogy nem fog valtozni a budos eletbe. Tegyel le arrol, hogy megvaltoztasd. Probald lazabbam kezelni a kapcsolatotokat es nem gorcsolni ennyit, mert lassan neked kell pszihologus egy pszihopata miatt.
2016. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Csak az első oldalt olvastam el, de nekem az jutott eszembe, hogy ha ilyen extrém módon konfliktuskerülő, akkor miért intéz MINDEN hivatalos és jogi ügyet ő? Akár te is mozdulhattál volna, mondjuk a hivatalos ügyek felét intézhetted volna. Én voltam ilyen helyzetben, minden rám volt terhelve, állati gyorsan kifáradtam tőle..
2016. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az üzlettársam volt ilyen, valóban oda jutottunk, hogy ha már megszólalt is az volt az első gondolatom, hogy ezt most miért mondja?

Az se ment sokáig, pedig hát lazább viszony, mint a házasosság.


Gyereket egy ilyennel? Rá nem merném bízni!

2016. júl. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!