Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi rájön hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi rájön hogy a gyerek akit nevelt nem az övé (esélyesen mert a nő megcsalta), akkor ott hagyhatja őket a fenébe úgy hogy nem kell gyerektartást fizetni?

Figyelt kérdés
Házasok, a gyerek az ő nevét viseli, a gyerek óvodás korú, stb.
2016. júl. 13. 10:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10:


Na ilyenkor érzem hogy inkább lelépnék a fenébe Magyarországról olyan messzire, ahol már nem követelhetnek gyerektartást. Ez a történet undort kelt bennem, amit leírtál. Szomorú hogy létezhet ilyen

Köszi a választ!

2016. júl. 13. 21:33
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

# 10/11

Egyáltalán nem biztos, hogy anyu félrelépett.... Lehetett az ő bármelyik felmenője. Nem 100%, hogy egyből a gyereken kijön a fekete bőrszín, lehet hogy a kicsi nagymamája volt kalandos, csak az ő gyerekén még nem jött elő, de a következő generáción már igen. Volt ilyen az én ismerősi körömben is, elég kellemetlen....

2016. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

12.


Igen, lehet ilyen, de azért nézzük az arányokat is.


Ha fehér párnál néger gyerek születik, akkor azért 10-ből 9-szer az azért van, mert a nőci néger fa sszal kú rt félre.

2016. júl. 14. 13:08
 14/27 anonim ***** válasza:
80%

Hogyan és mikor jöttél rá arra, hogy a feleséged megcsalt?

És miért vagy benne olyan biztos, hogy nem te vagy az apa? Talán nem voltál együtt vele akkoriban? Attól, hogy esetleg megcsalt, még simán lehetsz te a gyerek apja. Ne a kicsivel szúrj ki azért, mert az anya ilyen.

Nekem fura, hogy 3-6 évig fel sem merült benned a dolog, most meg hirtelen el akarsz tűnni a gyerek életéből, és a gyerektartás a legnagyobb problémád, nem a fiad lelki világa.

2016. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

14:


DNS-vizsgálat az anya tudta nélkül. Állítólag elég biztos a dolog :)

2016. júl. 14. 14:28
 16/27 anonim ***** válasza:
63%
Undorító a magyar jogrend, de ezen a téren a "felvilágosult haladó szellemű nyugat" sokkal rosszabb. Ott garantáltan a baleknak kell továbbra is nevelnie a kakukkfiókát, még akkor is bevasalják rajta a tartásdíjat, ha az asszonyka elválik, mert a lelke nem bírj a nyomást. Nálunk azért van rá esély, hogy ki tudsz ebből szabadulni, de azért egy jó ügyvéd valóban kell, még az is olcsóbb, mint x évig fizetni egy olyan gyerekért, ami nem a tiéd, mert a kedves feleség nem bírt magával.
2016. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 omba ***** válasza:
76%
#15, és miért az anya tudta nélkül? Abban meg már minek sunnyogni?
2016. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%

Kemenyszivu vagy gonosz es nem szereted azt a gyereket

Tudod miert mondom ? Mert 2 nevelt gyerekunk van nem verunk nem dns mas szulte mas nemzette mas nem tudta felnevelni.

Harom sajat melle elfertek szeretjuk oket soha nem ereztem nem a mi verunk soha nem szamitott sot jobban vigyaztam ra hiszen felelosseg mas gyereket nevelni.

Neked ennyit szamit az a par ml tied vagy sem ?

Szeretettel vartad ot szeretted babakent es most is ez tesz apava nem a bio orokitoanyagod.

2016. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
52%

Kemény szívű az asszony, hogy félrekufircolt, és átverte a párját. Aztán átverte a gyereket is (érdekes, ez miért nem merült fel?).

Mindenkinek joga van a saját gyerekhez, senkinek sem kötelező szeretnie egy kakukkfiókát.

2016. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van fogadott gyerekem is meg vér szerinti is. Attól vagyok az apja, hogy én keltem fel hozzá éjjel, én vittem orvoshoz, én vittem a játszótérre én pelenkáztam, stb.

Értem azért, hogy egy ilyen megcsalós sztori másmilyen - de azt én se értem, hogy ez miért most kérdés, miért nem a születésekor?

Amennyire a jogot ismerem, elég nehéz a férjnek az apaság alól kibújni, de biztos nem leheleten.

2016. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!