Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » MERJEM VAGY NEM. A férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MERJEM VAGY NEM. A férjemnek van valakije de még itt van, nem tudom mikor megy el. Ti letudnátok vele feküdni vagy, az csak egy meg alázás lenne magamnak? Nem veszekszünk rendesen beszélünk, de tudod ott az a másik. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 09:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Basszus, most miért egy rakat vadidegennek kell eldönteni, hogy TE lefeküdj-e a saját férjeddel?! Komolyan, hány éves vagy? 12?

Ha le akarsz vele feküdni, feküdj, ha nem, ne.

2016. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Ott van nálatok a férjed szeretője, és azt kérded tőlünk, hogy ezek után le feküdj e vele?

Mindegy, hogy mi mit írunk neked, a saját önérzeteden múlik. Igen amúgy marhára megalázó érzés lehet egyébként.

2016. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Engem a volt ferjem megcsalt, soha tobbet nem fekudtem le vele utana es kidobtam. Ez attol fugg hogy erzed, en spec undorodtam tole es nem kockaztatok meg valami nemi betegseget amit a masik notol szedett ossze. Masreszt ez szamomra egy alja szint, azert en ennel tobb vagyok.


Izles kerdese, ha teged nem zavar akkor fekudj le vele, de mondjuk ez ugy jon le mintha a gyakorisok "aldasat kerned" erre a dologra:-))

2016. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
te egy agyatlan hülye vagy más ne is haragudj!
2016. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Jól sejtem, hogy nem is biztos, hogy megcsal téged?
2016. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy értelmezem, hogy a férj van még otthon, nem a szerető...

Ha tudod, hogy van valakije, miért dilemmázol azon, hogy lefeküdj-e vele, vagy sem?

2016. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Elég megalázó de mindegy. Én ezek után bottal nem piszkálnám meg a férjemet.
2016. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Mi a f.asz van? Le tudnád írni értelmesen?
2016. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Na szóval egy kicsit zavarosan irtam le de most meg próbálom érthetően.Szóval a férjemnek van valakije de nem tudom mit akar mert nem mond semmit.Amióta meg tudtam azóta igaz,hogy egy ágyban alszunk de nem volt semmi, mert a gyerekek nem tudhatnak róla.Arra szeretnék igazán választ kapni,hogy ti mit tennétek ennyire zárkózzam el vagy próbáljak meg feleségként viselkedni.De nem tudom mit tegyek mert nem tudom neki mi a célja nem mond semmit.Tudom az lenne a legegyszerűbb ha mondanám neki menjen el, de az nem megy egyik pillanatról a másikra mert nekem munkám sincs, nem az én hibámból.Sajnos ez van remélem jobban lehet érteni.
2016. szept. 16. 16:12
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha azt mondja, kicsim téged választalak akkor te ugyanúgy folytatod tovább mintha mi sem történt volna???? Semmi tartás nincs benned? Megértem, hogy nem tudsz olyan könnyen kilépni de basszus, ha ő folytatni akarja akkor te ugyanúgy kimosod az alsógatyáit, ha nem akkor nem?
2016. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!