Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 8 éves házasok vagyunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éves házasok vagyunk de mostanában egy kicsit megromlott a kapcsolatunk és azóta a férjem folyamatosan az anyjával lóg. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Remélem ez nem megint egy újabb "Szerintetek van valami több közöttük?" kérdés.
2016. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem dehogy. Ilyen meg se fordulna a fejembe. Csak szerintetek normális hogy napi szinten találkoznak több órára vagy az anyja állandóan telefonálgat neki?
2016. dec. 20. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Tipikus pólyás viselkedés, megbántottak, ezért lógok inkább anyucin, ő megért engem, ahelyett, hogy inkább megbeszélném a dolgokat.


Hát mit ne mondjak jól beleválasztottál...

2016. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Lehet mamának is van valami krîzise ő azért tapad. A férjed meg szimplán menekül otthonról s neki ez volt kézenfekvő. Mások mondjuk barátokkal lennének ő meg az anyjával.
2016. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Javítsátok meg a kapcsolatotokat és nem fog vele lógni. Ne őt csesztesd, hanem inkább tegyél lépéseket, hogy ne szoruljon rá az anyjára.
2016. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én folyamatosan próbálom javítani a kapcsolatunkat de ő állandóan visszautasítja a közeledésemet. Mondjuk anyósom soha nem kedvelt igazán lehet hogy ő is uszítja egy kicsit
2016. dec. 20. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Lehet kedves anyósod éppen valakit bemutat neki, vagy nála találkoznak.. Erre nem gondoltál, hogy az anyja csak egy mellékes szál a történetből? :)
2016. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt sem tartom kizártnak mindig jobbat szeretett volna az ő kicsi fia mellé. Pedig én szerintem minden tőlem telhetőt megtettem azért hogy megfeleljek
2016. dec. 20. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Olyan nincs, hogy 3. fél bele tudjon rondítani egy kapcsolatba, ha az jó. Se anyós, se barát, se szerető. AZ csak bűnbak keresés, kifogás. Próbálj vele beszélgetni,hogy mi a baj. Ha szex még működik (nem havi 1-2, hanem rendszeresés) tudok beszélgetni, lelkizni, akkor menthető.
2016. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az anyjával? Miért lenne katasztrófa?


Teljesen normális, hogy oda fordul, ahol megvan az érzelmi biztonság.


Miért nem mész velük? Te is a család része vagy. Miért kell folyton valami konfliktusra koncentrálnod? Hol konfliktus, ha valaki a szeretteivel van?

2018. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!