Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel 2 éve vagyunk együtt és 4 hónapja házasok. A gond csak azzal van, hogy szerintem még mindig érdekli az exe. Mit gondoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés

A laptopján még mindig az exéről vannak képei, rólam egy sincs. Láttam egy olyan üzenetet is, amikor a Férjem az exének írta, hogy Angliából hozott neki szamóca lekvárt mert tudja hogy az a kedvence. Viccesnek tűnhet ez, de nekem nagyon rosszul esett. Volt amikor egy közös ismerősünk telefonszámát kértem el Tőle és tele volt az exével a híváslistája. Volt olyan is, hogy néztük a tv-t, csörgött a telefonja és nem akarta felvenni de mondtam hogy vegye fel!! Olyan kéjesen beszélt vele mint ha még most is együtt lennének. Meg számtalan olyan dolog van ami az exével kapcsolatos. És zavarnak. Nagyon

Pedig annak idején az exe hagyta ott a "nem vagyok boldog veled" című jelszóval. És párja is van akivel együtt lakik és állítólag megvannak.



2017. febr. 5. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Te mi az istennek mentél feleségül egy ilyen férfihoz? Jólesik pótléknak lenni vagy mi?


Eleve hozzá sem kellett volna menned. Mit tegyél? Ha zavar a helyzet, válj el. Ezt már nem tudja kimagyarázni sehogy a "férjed". Keress egy olyan embert, aki Téged szeret, és nem csak egy helyettesítő vagy.

2017. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mert szeretem! És babát vártunk, csak sajnos elveszítettük.

Nem lehetne valahogy megbeszélni vele, és észhez téríteni?

2017. febr. 5. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

"A gond csak azzal van, hogy szerintem még mindig érdekli az exe"


Volt egy pillanat az életben, amikor feltették a kérdést, hogy TE kérdező akarod e az itt megjelent "mégnemférjedet", erre Te 2 válasz közül választhattál:

- akarom

- lófaxt, szerintem még mindig az exét szereti


nem gondolod, hogy egy csöppet lekéstél a töprengésről?

2017. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Tehát csak azért, mert véletlenül bekaptad a bizonyost, képes lennél/lettél volna leélni az életed egy pasival, akiről (nyilván már akkor is) azt gondoltad, hogy nem téged szeret.

Hát gratulálok.

Na, pont ezért nem szabad a gyerek miatt férjhez menni.

2017. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Akkor válj el és örülj, hogy nem jött össze a baba. Ennek így kellett lennie. Ja és legközelebb ne legyél ilyen hü.lye.
2017. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus..Én nem próbálkoznék tovább gyerekkel.

Ebbe a kapcsolatba? Ez nem kapcsolat, nem is házasság, max papíron.

0 a kommunikáció és a pasit is jobban érdekli még az exe.

Én kipenderíteném, menjen akkor a nőhöz.

Szerintem megérdemelnél egy olyan pasit,akinek csak te kellesz, nem csak ha ló nincs,jó a szamár elven van veled.

Amúgy is nagyon rövid idő után házasodtatok össze, főleg úgy,hogy nem volt felhőtlen a dolog

2017. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Azért a dátumok akkor sem stimmelnek...


24 hónapja ismeritek egymást, 4 hónapja házasok

tehát 20 hónapig voltatok együtt a házasság előtt...


20 hónapba 2x teljes gyerek megszülése is belefér, nem annyi, hogy egyszer jött a baba, ami el is ment.


Akárhogy számolom legalább 16 hónapot éltél úgy valakivel, hogy végig az exére gondolt, és abban a 16 hónapban se gyerek nem volt, se házasság, se semmi. És Te mégis bevállaltad a gyereket, bevállaltad a házasságot.



Ezek után pedig még mindig tanácsot kérsz, hogy mit csinálj. Nem egyértelmű?

2017. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem simán ajánld fel a válást a kedves férjednek. Persze dráma nélkül. Döntse el, hogy kivel szeretné leélni az életét. Mondd el, úgy érzed az exével, és te nem akarsz közéjük állni. Vagy költözz el, ha kellesz neki, menjen utánad. Ez a helyzet a férjednek abszolút kényelmes, Te meg szenvedsz. Hát nem kell így élned. Mindig jobb kiszállni és elfelejteni ezt kapcsolatot, mint leélni egy életet folyamatos aggódásban, bizonytalanságban. Abba belebetegednél.
2017. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
A baba miatt összeházasodtatok. Ez nagyon tiszteletremélto töletek. De baba most nem lesz. KÉRDEZZ RÁ!!!!!!!!!!
2017. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom kérdező-Én 30 éves házassággal a hátam mögött tanácsolnám neked.Vedd fel a kapcsolatot az exnő férjével.Beszélgess vele, ő hogy látja, tudja e,nem zavarja e őt is, hogy tartják a kapcsolatot a férjeddel még mindig.lehet, h viszonyuk is van.

persze a férjeddel is tisztázni kéne.


Vagy ő vagy te, hárman nem lehettek egy házasságban...


Sajnos,az a tapasztalatom, hogy akkor szokott gebasz lenni, ha a párodat, párunkat hagyta ott az exe,nem ő szakított.Mert akkor ott még voltak,vannak érzelmek.

Ha ő hagyta volna ott az exét, akkor valószínűleg már nem állna közel hozzá, túllépett volna rajta...

2017. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!