Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha házasságban az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házasságban az egyik többszörösét keresi a másiknak, akkor az hogyan hat a házasságra a különböző szakaszokban?

Figyelt kérdés
különböző szakaszok pld ketten, kisbabás időszak, gyedes-gyeses időszak, óvis-kisiksolás, kamasz....
2017. febr. 9. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt nagy a különbség, úgy 34 szeresét kerestem mint a párom. Mivel egy pár vagyunk, a pénz is közös.
2017. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi 3-4-et akartam írni.
2017. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi összeköltözéstől fogva közös kasszán vagyunk. Korábban a férjem kétszer annyit keresett, mint én, most már négyszer annyit. Probléma nem igazán volt belőle, mivel a megélhetéshez szükséges összeg felét én is megkeresem. A többi megy tartalékba, ami közös. Mikor megismerkedtünk, nekem volt egy házam, azt már eladtuk, de annak az árára is közösként tekintünk.
2017. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akinek jobban megy, nem érezteti a másikkal?
2017. febr. 9. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

"Akinek jobban megy, nem érezteti a másikkal?"


Ha igen, akkor ott valami nagy baj van!

2017. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyen nemcsak a mesékben van?
2017. febr. 10. 07:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM. Nálunk a férjem, kicsit több, mint tízszeresét keresi az én fizetésemnek.

Ennek "ellenére" EGY közös számlánk van, és ezt ÉN kezelem teljes mértékben, mivel sokkal jobban tudok kalkulálni, mint ö. Ha valami kicsit komolyabb összeget akar valamire kiadni, akkor elöször megkérdez engem, hogy belefér-e, és csak akkor veszi meg, ha igent mondok. (NEM megengedésröl van szó, hanem csak arról, hogy a KÖZÖS pénzböl nem akar szó nélkül elkölteni jelentösebb összeget!)

Ez persze fordítva is igaz, ha én akarok valami nagyobb értékü dolgot venni, akkor természetesen ezt is megbeszéljük.


Ennek a rendszernek köszönhetöen négy gyerek felnevelése mellett vaan egy többszintes, hitelmentes házunk és kellö tartalékunk a késöbbiekre. Ha netán neki megszünne a munkája - ami ugyan elég valószínütlen -, akkor is kb 8-10 évig meg tudnánk belöle élni.


Régóta élünk együtt, de még egyetlen egyszer sem volt arról szó, hogy kinek mennyi a jövedelme, mivel az összes közös.

2017. febr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

attól függ, hogy a férfi vagy a nő keres jobban.


MINDIG VAN KIVÉTEL, DE


alapból általában a nőknél ELVÁRÁS, hogy a férfi jól, sőt jobban keressen mint ő, én legalábbis eddig csak ilyen nőkkel találkoztam. Vicces, hogy általában minél jobban keres egy nő, tapasztalataim szerint annál inkább elvárja, hogy a férfi jobban keressen nála.


Egy férfit pedig általában zavarja, ha a nőnek kell eltartania, vagy nagyságrendekkel többet keres nála.


Most pedig várom a hatalmas élettapasztalatokkal rendelkező huszonéves kommentelőket, hogy leírják, hogy nekik nem számít a pénz és csak a szerelem a fontos :D

2017. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Nalunk en keresek jobban,50 e ft al,mint a ferjem.30 eve hazadok vagyunk,elejetol kozos kasszaval.

Az eleje,kozepe tajan o keresett jobban,aztan en.De Ez sose volt tema kozottunk.

Mint az se,h o szakmunkas,nekem erettsegim,szakmai felsofokum van.

De ezzel nem azt mondom,h minfen hepi volt kozottu k.

2017. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
A nők elmennek szülni és nem akkora baj ha közben nem hal éhen a család...
2017. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!