Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ok nélkül féltékenykedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok nélkül féltékenykedő férjjel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Alap járaton mindig kicsit "féltő" típus volt,de nem éleződött ki a mindennapokra.

Pl:Rendelnek tölem (élelmiszer) és telefonon egyeztetünk...-

Ő meg bepukkad,hogy az illetővel túl kedves voltam...De egyébként is könyörgöm'40+ -éves vagyok!



2017. febr. 11. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ha beszéltél már vele erről és még is produkálja akkor nem sokat.

Nem vagytok már gyerekek,nem tudom miért érez így.Ezt kellene megfejteni.

/N.

2017. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Felnőtt ésszel komolyan azt hiszed, hogy a "féltő" szónak van valami köze a féltékenységhez??

Ezt ugye nem mondod komolyan? Ennyire sötét nem lehetsz!!!


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízik meg a párjában.

A féltékenység róla szól és nem a másikról.


Egyébként te választottad, viseld a következményeit. Nem most kéne r..nyálni emiatt, már házasság előtt is tudhattad, hogy milyen, ha akkor nem volt probléma akkor most se legyen.


Egyébként pedig gyerekes a viselkedése.

2017. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

#2 -Bírom ezt a lekezelő dumát ....tipikus megmondom a "tutit" idióta.-Te meg egy percet sem éltél házasságban!


Párom is féltésből féltékeny néha,hogy a másik férfi csak átverne és mellette van jó dolgom ilyesmi.

2017. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

#3


Olvass pszichológiai könyveket!! A féltésnek semmi köze a féltékenységhez!!

2017. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg nincs köze hozzá.
2017. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok a féltésből féltékenység lett! De ez most az alap helyzet.Az írjon aki segíteni szeretne- ha ötlet nincs miért kell oltogatni?-soha nem értettem a kötekedőket....
2017. febr. 11. 22:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztosan jó nő vagy.

Mond el neki,hogy zavar téged ez az állapot.

Ha más minden rendben köztetek,megérti. 36/F

2017. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ő szemszögéből nézve megvan ennek az oka. Vélt, vagy valós, az most mindegy.

Ha azt érzi, hogy a gyerekek után, ő a legfontosabb neked, és őt szereted a legjobban, akkor nem lesz féltékeny.

Ha úgy érzi, hogy bízhat benned, akkor bízni is fog.

Valószínűleg egyszer már "bizonyítottad" neki, hogy nem bízhat benned. Ezt nagyon nehéz lesz helyreállítani. Sok őszinte, éjszakába nyúló beszélgetés kell hozzá. De ha közben egyszer is azt érzi, hogy hazudsz...

2017. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mellanka ***** válasza:
82%

Az az ok.. hogy..

Ha valaki ennyire féltékeny, akkor tulajdonképp nem az általad érzett szeretetéről tesz tanúbizonyságot!!


Saját magát félti! Mert fél, ha te nem leszel, akkor mi lesz majd Ővele!!

Én a helyedben azt mondanám: na idefigyelj, ha ennyire nem bízol bennem, akkor fel is út le is út! Nem vagyok kíváncsi már erre, kiöregedtem ebből, és te is! Inkább azon fáradozz, hogy örömet szerezz nekem, mintsem megkeserítsd az életem ezzel! Szóval a lényeg.. a féltékenysége nem neked szól!!!!!! Hanem magát félti! Vagyis ÖNZŐSÉG. Azt az időt amit a te csesztetéseddel tölt eltölthetné úgy is, hogy a kedvedben járjon nem?

2017. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
39%
agy rá okot:-)
2017. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!