Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ma van Valentin nap és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van Valentin nap és nem akartam ajándékozni elég lett volna ha vacsorázunk vagy moziba megyünk. Meg is beszéltük hogy megyünk mekizni es a baratom azzal jott h mi francnak megyunk?

Figyelt kérdés
Már három éve együtt vagyunk a barátommal első két évben mentünk síelni sétálni vacsiztunk pezsgőztünk Valentin Napkor. Ma egész nap mondta hogy minek ez a felhajtás meg hülye vagyok Hogy ezzel foglalkozom annyit szerettem volna mivel mind a ketten dolgoztunk hogy legalább este menjünk el vacsizni. Ő olyanokat mondott. Amivel teljesen elvette a kedvem hogy gyerekesen viselkedem inkább menne a haverjaival sörözni vagy az apjával meccset nezne v játszana… Én meg ilyen hülyeségeket mondok neki hogy menjünk el valahova… Összekaptunk és otthagyott hogy menjek a barátnőimmel Mozizni vagy vacsorázni. Nagyon rosszul esett hogy ennyire nem törődik az érzéseimmel amikor azzal jovon hogy. Ma van elvileg a szerelmesek napja akkor azt mondja ilyen idióta gyerekes viselkedést még nem látott. Ezelőtt két évig pedig meglepett meg a megajándékozott elvitt vacsorázni most pedig azt mondta Hagyjam, en vagyok ahulye??
2017. febr. 14. 22:16
 1/6 anonim válasza:
85%
Kihűlt a kapcsolat.
2017. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A pasid egy bunkó. Nem azért, mert nem akar valentin-napozni (mi sem tartjuk, mégis minden rendben), hanem azért, mert tapló módon jelzi feléd. Azért az, hogy eddig "szó nélkül" megtartottátok, most meg minden előzmény nélkül te vagy a hülye, h vacsizni akarsz, ez gáz. Az az igazság, hogy kettőtök közül nem te vagy gyerekes. Ebben a helyzetben ő az, aki valamiért nem tud normálisan kommunikálni, mégis téged néz hülyének.

Szerintem hagyd lenyugodni, de ne hagyd annyiban, később beszélj vele, mindenképp kérdezz rá, hogy mi volt ez, szeretnéd - normálisan, nyugodtan - megbeszélni! Én a helyedben hangsúlyoznám, hogy nem maga a Valentin-nap a lényeg, hanem ez az egész anti-valentin-hiszti, amit levágott... ha valami nem tetszik neki, változtatni szeretne, stb., akkor nyissa ki a száját, szóljon, beszéljétek meg, nem vagy hülye, meg fogod érteni - de csak ha normálisan elmondja, h mi a gondja...

2017. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet, hogy nem volt pénze és ettől frusztrált volt?


Sajnálom, ez tényleg bunkóságnak tűnik.

2017. febr. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt sokkal nagyobb bajok vannak annál,hogy ma nem csináltatok semmit.

"inkább menne a haverjaival sörözni vagy az apjával meccset nezne v játszana"

ezt olvasd el sokszor egymás után..eléggé vágó,hogy kb bármivel elütné az időt,csak ne veled legyen.

ez nem normális.egy kapcsolatban igenis számít az együtt töltött idő,igenis el kell menni randizni,akkor is,ha már évek óta együtt vagytok. én kipenderíteném,ha bárkivel csinálna programot rajtam kívül..meg még a gépezés is fontosabb lenne,mint hogy velem legyen egy kicsit.

és mondom,most nem a valentin nap a lényeg. gondolom az év többi napjain is hasonló a hozzállása.

2017. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszolóval értek egyet én is. Láthatóan neki nem elvi baja van az ünneppel, mert két évig jó volt, most meg hisztizve lemondja az előre megbeszélt programot. Ez nagyon illetlen tőle.
2017. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a valentin nappal van baja, ha eddig ünnepelt veled, hanem a kapcsolatotok nem működik rendesen. Ha működne, ilyen kirohanás nélkül nyugodtan elmondta volna már, hogy mi a baja. Láthatóan az, hogy veled nem akart lenni.
2017. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!