Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinél volt olyan hogy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél volt olyan hogy házasság után jött rá hogy mégsem illenek össze az illetővel?

Figyelt kérdés

2017. febr. 16. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A válások számából ítélve, elég sokan rájönnek.
2017. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért, te így jártál?
2017. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is így jártam. Nagy árat fizettem érte.
2017. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

1. Nem hiszem, hogy a kérdező 15-20 éves házasságokra gondolt. Inkább 1-2 évvel az esküvő utáni szakításokra.


Kérdező: mi a baj konkrétan? Nem ismerted meg eléggé, és úgy mentél bele a házasságba? Az első 4-5 év még semmi, javában lángolós korszakban kellene lennetek. Mi a gond?

2017. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olyan párt ismerek, akik 8 évig voltak együtt, ebből 1 (!) év házasság.

Nem vagyunk olyan viszonyban, hogy megkérdezzem, de baromira érdekelne (nem gonoszkodásból, tényleg érdekel), hogyan tudott egy hét éves kapcsolat 1 év alatt elkúródni, miután házasság lett belőle.

2017. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
5# sehogy...az a kapcsolat egy nagy rakás sz.ar volt előtte is csak nem volt jobb ötletük/féltek hogy nem találnak jobbat/az egyik vagy mindkét fél szerelmes lett másba/csak megszokásból voltak együtt/ stb.stb. De az 100% hogy előtte is sz.ar volt a palacsintába.
2017. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fogd válasza:
45%
Azt hiszem mindenkinél, aki mást mond az hazudik.
2017. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm évekig járt a párjával, majd házasság után pár nappal el is váltak, és kalap, kabát.
2017. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ket ismerosom is igy jart,egyik se elt egyutt a parjaval csak hazassag utan es nem mukodott az egyutteles.Igen tudom ilyen mar manapsag alig ha van,de meg is akad mert ez a szokas,vallas miatt stb. En is tul lennek mar egy valason,ha nem vagyok eleg korultekinto es ovatos.
2017. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!