Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, miért házasodtatok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért házasodtatok meg?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen azokat kérdezem, akik már házasok. És persze a férfiakat, nem a nőket kérdem most. Tudom, hogy a nőknek mindenre van megfelelő válaszuk, de én most a férfiakat kérdem.

2017. febr. 20. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Mert megkértem, hogy vegyen el.


(ő sosem jönne a gyakori közelébe)

2017. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Mert úgy éreztem ez az elvárás, hogy megkérjem, és így hivatalossá tegyük az egészet.

Azóta elváltunk.

2017. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak szerettem volna feleségül venni... több mint 10 éven keresztül. És még mindig hiszek az "életeken át"-ban... csak már nem vele...
2017. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Én soha nem fogok elvenni senkit, de ezt az eddigi kapcsolataim elején tisztáztam is mindig

34F

2017. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Ez az egész "feleség", "férj" dolog egy zagyvaság. Csak papír forma... Tökre ekvivalens a szakítás az elválással, csak kitalálták, hogy legyen jogi alapja és követelményei/következményei.


Ha lenne olyan, hogy nem válhatsz el, akkor szerinted mi lenne? :D


Szaporodni házasság nélkül is lehet...

2017. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nem lehetne elválni? Írországban régen nem lehetett, 1997-ben volt az első válás. És addig is ugyanúgy házasodtak az emberek és szültek gyereket stb.
2017. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akik elváltak, most azokat kérdezném: ők is ugyanannyira akarták a házasságot, mint a későbbi feleségük, vagy a feleség "erőltette", ők meg csak beelegyeztek?
2017. febr. 21. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja-ja tudom, nem engem kérdezel. Nálunk a férfi erőlteti a házasságot, én meg nőként tologatom, amíg minden érzelmi szempontomra megnyugtató választ kapok megérzés szintjén, érzem az érzelmi biztonságot, a másik felnőttségét, látok benne önreflexiót.
2017. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert miért ne? Nem látom a hátrányait. Természetesen ehhez olyan nőt is kell választani, akivel összeilletek.


Én személy szerint azért, mert megtaláltam az igazi szerelmet, azt a nőt akire vágytam kívül-belül, a lelki társamat, akivel le akarom élni az életem, és szerettem volna, hogy jogilag, a törvény előtt is egymás hozzátartozói legyünk. Természetesen nem csak én, ő is ezt akarta.

Volt a barátnőm, a menyasszonyom, a menyasszonyom és élettársam, aztán amikor ott volt az ideje, a feleségem lett, aki a nevemet viseli, aki hozzám tartozik, és akihez én tartozom.

Nem régóta, csak kicsit több, mint 5 éve vagyunk házasok, idén 7 éve együtt. Ha lett volna rá lehetőségem, akár fél év után elveszem, de akkor még sajnos nem olyanok voltak a körülményeink. 27/F

2017. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A CSOK miatt dehogy csak vicceltem :) azért házasodtunk mert már mindketten el akartunk köteleződni én pedig mondtam én addig nem szeretnék gyereket ,amig nem vesz el lehet maradiság de én nem akartam úgy szülni.
2017. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!