Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem megcsalt az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt az ex barátnőjével, adjak neki még egy esélyt, vagy váljak el tőle?

Figyelt kérdés
Most vagyok terhes, 4. hónap.
2017. febr. 23. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy érzed. Te ismered a férjedet, ne a mi ítéletünk legyen a mérvadó.

30/f

2017. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne hamarkodd el a döntésed. Nem vagytok már tinik és komoly felelősség van mindkettőtök vállán most, hogy jön a baba. Itt már nem lehet puszta büszkeségből és dacból elhamarkodott döntést hozni. Üld le vele és beszéljétek át mi miért történt, semmi tabu vagy mellébeszélés, szánjatok rá egy estét. Utána főleg neked kell mérlegelni és elhatározni, hogy mit szeretnél vagy tudnál vele úgy élni mint eddig. Azt, hogy működni fog vagy nem, ha így döntesz már nem tudhatom.
2017. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Talán ki kellene deríteni MIÉRT tette. ( biztos volt rá oka) Le kell ülni meg kell beszélni! N
2017. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%

Személyem szerint most kívánnálak a legjobban.

Állapotosan a legeslegszebbek a nők szerintem.

A legnehezebb a szülés utáni (szexmentes) hat hónap.

Kicsit továbbvittem a gondolatod,de ezt neked kell eldönteni.


F.

2017. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

4-es, az csak 6 hét ;)

Kérdésre: egy csomó mindent mérlegelned kell. Miért tette, egyszeri eset volt-e vagy hosszabb viszony. Ha váltok, hogyan tovább, tudsz-e hova menni, el tudod-e tartani a gyereket gyedből/gyesből /gyerektartás édeskevés/... stb. Én válnék, mert nem tudnék olyan embert szeretni és együtt élni vele, aki megcsalt. De mindenkinek más a jó döntés, ha túl tudsz lépni rajta, akor még működhet is együt. Feltéve, ha egyszeri eset volt. Bár az ront a helyzeten, hogy pont egy exszel :(

2017. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

Miért tette? Ez a legfontosabb.

Én személy szerint nem tudnék megbocsátani, bármennyire szeretném, nem tudnék ránézni többé úgy, persze ez én vagyok, én nem felejtek és nincs bizalom ha eljátsszák. Nem is egy idegen aki ráadásul akivel jó eséllyel egyszeri volt, hanem azzal akit ismer, közük volt régen egymáshoz, valószínű érzelmek is vannak, pontosan tudta hogy könnyebb helyzet.

A helyedben azt vizsgálnám hogy már régóta fennáll-e náluk a viszony, tehát mindig megvolt-e ez a szál, elég volt csak dobni egy üzit, a csaj ugrott stb, akkor mennék, hisz ha képes terhes feleséget megcsalni akkor az egész házasság egy hazugság és mi lesz a szexmentes időszakban?! A gyerek pedig egy ilyen kapcsolatba születik, ahol érezni fogja hogy anyu szenved, második. Inkább egyedül és nehezebben de boldog anyut lásson!

2017. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
Az biztos, hogy egy ritka ge-it fogtál ki. SZERSD A BABÁDAT!!!!!!
2017. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, neked hogy lenne jobb.

Azt tudom, hogy én elválnék. Aki ilyen helyzetben, mikor a közös gyereket várod, képes félrelépni, az a legaljasabb, legnagyobb mocsok. Az nem érdekelne, hogy miért lépett félre, mert ebben az esetben erre nincs mentség. Én azt kérném rajta számon, hogy miért nem szólt 4 hónappal előbb, miért akart tőlem egyáltalán gyereket?


Nem egyszerű helyzet, az biztos. De terhesen se nehezebb válni és egyedül maradni, mint egy két éves gyerekkel.

Ez a házasság már soha nem lesz a régi.

2017. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

Valóban nem a mi véleményünk a mérvadó, de számomra akkor is a VILÁGON A LEGGUSZTUSTALANABB DOLOG, hogy ha egy férfi akkor csalja meg a nőt, amikor az az ő gyermekét várja! Ez számomra megbocsájthatatlan dolog! Hogy lehet ilyen féreg valaki?! Annyira elszomorító...:(


Mérhetetlenül sajnálom, ami veled történt...

A férjedet pedig kiherélném és mindenki előtt lejáratnám, mert egy igazi büdös nagy R O H A D É K!

2017. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Már kétszer voltam terhes, és mind a kétszer elvetéltem, mert sokat idegeskedtem, mind a kétszer veszélyeztetett terhes is voltam. Most is az vagyok, és az orvos azt ajánlotta, hogy inkább ne legyünk úgy együtt, amíg terhes vagyok. (ez kb. 1 hónapja van). Egyébként ez miatt lépett félre, és csak egyszeri alkalom volt. Állítólag az ex barátnője nagyon rosszul van, ezért felhívta a férjem, hogy segítsen neki.. és az lett belőle. Beszéltünk róla, sírt is, hogy bocsássak meg neki, minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, és meg is érthetném, mert én most nem tudom megadni neki azt, amire szüksége lenne - ezt mondta. Amikor ezt mondta adtam neki egy pofont, és eljöttem anyumhoz, most egy ideig szerintem itt is fogok maradni.
2017. febr. 23. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!